Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermek női nőgyógyászt...

Gyermek női nőgyógyászt tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Lányom elkezdett menstruálni, viszont nem havonta hanem inkább 2 és fél 3 hetente van meg neki. Mindenképp szeretném elvinni nőgyógyászhoz. De inkább nőit választanék. Budapesten tudtok ajánlani?
2019. ápr. 10. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Tobbynire kell egy év, mire beáll rendesen. Nem hinnem, hogy ezzel kellene most terhelni. Hany éves, 12,13?
2019. ápr. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ez az hogy 10. Én ugyanígy jártam annak idején mint Ő, elég korán jött... Sajnálom szegényt, hogy ilyen korán de ha már így alakult akkor lássa orvos. Nem panaszkodik nincs semmi baja. Vérvétel már volt minden rendbe van. Igazából már kezd szőr is nőni a hónalján, szóval tényleg elég korán jön nála ez a dolog. Sokat olvastam erről és úgy tűnik nem egyedi a dolog. Mostanában korán érneka lányok.
2019. ápr. 10. 16:00
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Hát 10 évesen pláne nem vinnem nőgyógyászhoz. Max anyit tennék, hogy elmennék a sajátomhoz és megkérdeznem tőle, normális e ez, javasolja e, hogy gyermeknogyogyaszhoz vidd és ha igen, kit ajanlana
2019. ápr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem meg nem baj, ha megnézi orvos. Nekem 13-14 évesen volt olyan problémám, hogy kb.folyamatosan vérezgettem. Ha 1 teljes hétre elállt, az már jó volt. Hasi ultrahangot végeztek, ahol kiderült, hogy ciszta okozta a problémát. Gyógyszeres kezelésre felszívódott.
2019. ápr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19%
10 eves, utolsó. 10. Egy kisgyerek. Nem kell neki nőgyógyász, a világon semmi nem indokolja, legalábbis a ciklus hossza ebben a korban marhára nem indok.
2019. ápr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%
Kárt biztosan nem teszel azzal, ha elviszed. Olyat nem tesz az orvos, ami nem indokolt, nem fog lelki sérülést okozni a gyereknek, viszont adjat olyan tanácsot, aminek talán te is örültél volna gyerekként.
2019. ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!