Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anna vagy Anilla? Melyik nev...

Anna vagy Anilla? Melyik nev tetszik jobban?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 14. 19:02
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Az egyikkel az a baj h soha nm hallottatok a masikkal meg h tul gyakori?! :D

Az Anna ismeroseimet Annanak hivjuk, egyikojuket Panninak. Ancsikat meg a tobbiet egy felonott no nm viseli el...

Amugy 3db Annat ismerek a nev gyakorisaga ellenere....

2019. ápr. 14. 21:18
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én Anna ismerősöm Nusi, szerintem nagyon cuki becenév, az Anna pedig mindig megállja a helyét, gyönyörű, komoly név. Én két Annát ismerek összesen, az egyikük 27 a másik 18 éves.
2019. ápr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Az Anna szép név, számtalan becézési lehetőséggel és felnőttkorban is abszolút viselhető.

Az Anilla mint valami gyógyszer neve...

2019. ápr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Az Anna szerintem az egyik legszebb női név. Minden nyelvben van valamilyen változata. Nem tudom, de feltételezem, hogy az Anilla is valamelyik népcsoport "Annája", de az is lehet, hogy amolyan "modernizált" Anna. Ha másik nyelvből átvett név az Anilla, és amúgy a családnak nincs köze ahhoz a néphez, akkor nem adnám. Miért mutassam a külvilág felé, hogy a gyerekem oda is tartozik, amikor nem? Ha új név, ami az Annából jött, akkor más a helyzet. Úgy semmi baj vele és szép a hangzása
2019. ápr. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Anilla magyar eredetu noi nev, az Anna becezesebol alakult.

Nekem tetszik, paromnak nem...


Apai agon Anna volt a dednagymamam. Nagymamam meg Julianna, ezert is lesz Anna a kislanyunk, no meg tetszik maga a nev is!

...de kapni fog meg egy nagyon regi magyar nevet, amit anyai agon kaptam en is, anyum is, nagyi is stb. Nem akarom megszakitani a hagyomanyt.

Viszont le se merem irni, h mi ez a 2.nev, mert akk meg sokkal azzal jonnenek, h kicseszek a gyerekkel, pedig attol h regi, es ma mar nem adjak, mert nem divatnev, sztem gyonyoru, sok koltonk is hasznalta!

2019. ápr. 16. 09:04
 16/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha van egy hagyományosabb neve is nem gond a különleges, mert tud választani. Kíváncsi vagyok mi az a név :-)
2019. ápr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Igen, az egyik túl gyakori, a másik meg extrém ritka, van ám középút is..

Ami nem tucat, de nem kérdeznek vissza, hogy mi?

Antilla szörnyű.

2019. máj. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Nen Antilla, hanem Anilla.



Koszi a valaszt mindenkinek, egy harmadik nev mellett voksoltunk le.

2019. máj. 28. 08:04
 19/19 anonim ***** válasza:
Azt akartam írni, csak a hülye telefon átírta...
2019. máj. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!