Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Marcella,...

Mi a véleményetek a Marcella, Mirella, Izabella keresztnevekről?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 21. 22:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nekem az első kettő nagyon morgós, durva, valószínűleg az m és r betűk miatt. Az Izabella nagyon szép, kecses név.
2019. ápr. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Marcella - fiús név. Marci.

Mirella - mirelit asszociáció.

Izabella - egy kövér varangyos béka jut róla eszembe, afféle békává változtatott hercegnő formájában, aki sajnos visszaváltozva is dagadt.

2019. ápr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Marcella - Nekem Marcellina jut eszembe róla a Figaro házasságából. Bármennyire a historikus nevek imádója vagyok, szerintem túl komor és öregasszonyos egy kislánynak.


Mirella - Így hívják az unokatestvéremet is. Szerintem szép név.


Izabella - Ez tetszik a legjobban! Bármilyen korosztályú személyt el tudok képzelni vele, szép a hangzása, és jól becézhető is: Iza, Bella.

2019. ápr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
52%
A Marcella az nekem sem jön be, az Izabellához szerintem születni kell. A Mirella szép, lehet becézni.
2019. ápr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem mind vállalható név, az Izabella a legmegszokottabb, a Mirella kicsit "különlegesebb", a Marcella elmegy.
2019. ápr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Az Izabella nagyon szép, egyik kedvenc nevem. A másik kettő nem tetszik, a Mirella ráadásul nagyon furán hangzik (mint a mirelit).
2019. ápr. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

A Marcella a Marcell női megfelelője, úgy mint a Martinnak a Martina.

Az Izabella fr. eredetű név, az Adrienn(e), Vivienn(e), Ivett/ Yvette, Zoé, Cloé társa - nekem tetszik, szerintem elegáns.

A Mirella tényleg kicsit mirelites, a Mira a beceneve, amit már Sarkadi Imre is megírt.

2019. máj. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Legkisebb lányom Mirella, egyértelműen nekem ez tetszik a legjobban.

A másik kettő nem jön be (+ Izabellának hívták a párom exét, így még kevésbé pozitív xD)

2019. máj. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
a Mirella tetszik, adnám a lányomnak
2019. máj. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!