Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elmagyarázni a 10...

Hogy tudnám elmagyarázni a 10 éves gyerekeimnek a jelenlegi kapcsolatomat?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a kifejezést, de mondjuk úgy, hogy egy ideje "barátság extrákkal" kapcsolatban vagyok valakivel, akit jól ismernek. Konkrétumokat természetesen nem tudnak, de okos gyerekek, érzik, hogy többet vigyáznak rájuk a nagyiék, mint általában és kérdezősködnek. Kétpetéjű ikrekről van szó, egy fiú és egy lány, de ez mellékes.

Nagyon nem szeretek hazudni nekik, de az sem volna jó, ha azt hinnék, hogy lett egy mostohaanyjuk, mert ez a legkevésbé sem igaz.


2019. ápr. 24. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Mondd, hogy csak barátok vagytok, neha elmentek moziba, kávézni, de nem lesztek szerelmesek, vagy egy pár.
2019. ápr. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Sokszor talalkozol egy jo baratnoddel. A szexualitas reszet nem kell szerintem tudniuk
2019. ápr. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Őszintén jólesik, hogy értelmes válaszokat olvasok, mert a valós ismerőseim hirtelen mind az erkölcs megtestesüléseivé változtak, amikor tőlük kértem tanácsot.

2019. ápr. 24. 10:42
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Ha csak barátság extrákkal, akkor felesleges nekik elmagyarázni. Nem hazudsz, csak van ami nem tartozik a gyerekekre - pláne nem 10 évesen.
2019. ápr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
A barátság extrákkalt simán el lehet mondani neki az "extrák" nélkül. Pl közeli barátok vagytok. Nem szerelmesek, de szívesen töltitek kettesben az időtöket.
2019. ápr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5.

Ha nem akarok felelősségteljes kapcsolatot, akkor inkább ne legyen semmi?

2019. ápr. 24. 12:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Szeretsz a nénivel együtt lenni, mert okos és jó vele beszélgetni. Elmentek néha egy kicsit sétálni, filmet nézni. Néha ő jön át.
2019. ápr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!