Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Életszerű, hogy valaki ennyire...

Életszerű, hogy valaki ennyire tökéletes anyuka, mint Madai Vivien?

Figyelt kérdés
Ma volt a tévében, szörfözni volt, mindenfele extrém dolgokat próbál ki, utazgat, edz, jól néz ki, szép család, jó munkahely. Ez csak keveseknek adatik meg, vagy tényleg el lehet érni? Kicsit kevésnek éreztem magam, főleg mikor megnéztem az instajat.
2019. máj. 13. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
az insta az nem a valóság. ne nézegesd ha sz-arul érzed magad az ott látottaktól
2019. máj. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Instára mindenki a legjobb képeit teszi. Senki sem tökéletes, akkor sem ha annak látszik.
2019. máj. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem tökéletes. Műcsecse van.
2019. máj. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Én ismerek ilyen anyukát személyesen. Jó karrier, szerető, rendes férj, gyönyörű ház, támogató családi háttér mindkét oldalról, jólnevelt, kedves gyerekek. Az anyuka is egy tündér. Igen, keveseknek adatik meg, de ő pl. megérdemli, mert sokat tett mindenért.
2019. máj. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom ki ez a Vivien, de ismerek tökéletes anyukát tökéletes családdal (a férj a rokonom)! Mind a ketten keményen megdolgoztak/megdolgoznak érte, úgyhogy meg is érdemlik!
2019. máj. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Inkabb nekem az az életszerű, hogy azt sem tudom ki a f@§z az. Nem akarok tokeletes lenni mas szemeben. Hidd el itt csak az szamit te minek erzed magad. A tobbi nem. Mashoz felesleges hasonlitgatni magad, ha kevesebbnek erzed amit elertel es te ia tobbre/olyanra vagysz tenni kell érte, de azert mindenkinek van szarnapja, es altalaban kevesen posztoljak ki, amikor a munkahelyen a klotyoban sírnak vagy mikor elég a kaja vagy amikor a szonyegre fosik a babajuk. Szóval, ahol nappal van ott ejjel is. En boldog vagyok, de van min dolgozni nalam is meg.
2019. máj. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Olyan uncsi már ez... Teljesen egyértelmű, hogy a közösségi oldalakon az ember nem azt mutatja meg mikor lehányja a gyerek, mikor zsíros a haja vagy éppen a kifolyó szennyest, hanem a szép és boldog pillanatokat. Erre van kitalálva, normális esetben "átlag ember" is igényes és pozitív képet tölt fel. Ahelyett, hogy ezen bosszankodsz, inkább próbálj meg inpirációt nyerni 1-1 posztból. Tv-re ugyanez igaz.
2019. máj. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
"Bírom" azokat akik masok élete miatt sza rul érzik magukat .Mindig lesz valaki aki látszólag jobban él ,törekedj arra hogy tudj örülni annak amid van.
2019. máj. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

A "tökéletesség" szubjektív dolog.

Az, hogy az ember lánya mögött milyen családi háttér áll, az megint csak nem tőlünk függ, pláne nem attól, h milyen keményen dolgozunk érte. Ez nagyban szerencse kérdése, h kinek mit dobott az élet.

Nem kell hasonlítgatni, a saját életedet kell tudnod jobbá tenni, az insta mamikat meg felejtsd el. Mert ez nem a valóság, egy kirakat, amit a nagyvilággal láttatni akarnak.

2019. máj. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pont rossz ember miatt érzed magad szarul, pont o az aki nem egyszer elmondta hogy igenis neki is megvannak a hétköznapi szar dolgok, mint egy atlag nőnek, anyukának ...
2019. máj. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!