Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Állatkerti belépő gyereknek?...

Állatkerti belépő gyereknek? Mondhatom azt hogy két év alatti?

Figyelt kérdés
Holnap elszeretnénk menni a fővárosi állatkertbe, ám meglepve láttam hogy 2 éves kor után majdnem annyi a belépő mint egy felnőttnek. ( ami azért is zavar mert a gyerek nap közbe alszik másfél - két órát). 3 hete töltötte be a két évet, esetleg a kasszánál mondhatom azt, hogy még csak most lesz kettő vagy elkérik az iratait? (Előre elnézést ha valakit "meg botránkoztatna" a kérdés)

2019. máj. 17. 22:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
Az iratait biztosan nem fogják elkérni. Egyébként meg a legtöbb helyen azt tapasztaltam, hogy egy ránézésre a korhatár körül lévő gyereknél nem is nagyon szokták firtatni, hogy mennyi idős pontosan, és simán úgy veszik kérdés nélkül is, hogy még alatta van korban.
2019. máj. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
47%
Mondhatod 😊 mi így nyaraltunk. A foglaláskor, előlegezéskor nem volt 6 éves, a nyaraláskor már igen. Nem jelentkeztünk, hogy akkor fizetnénk a felárat. Iratokat soha nem kértek.
2019. máj. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
52%

" (Előre elnézést ha valakit "meg botránkoztatna" a kérdés)"

A kérdés nem, de a jegyrendszer megbotránkoztatott.

Még a csecsemőket/"kicsiket" is lehúzzák? 6 év alatt pofám nem lenne belépőjegyed vetetni.

Igen mond azt, hogy még nincs 2 éves. Ha meg erősködne, hogy igazold, "hát nincs nálam papir".

2019. máj. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
60%
Most erre mégis milyen választ vársz? Tudod, hogy ki kellene fizetned a jegyét, de nem akarod. Olyan, mintha nem vennél jegyet a buszon. Ha neked belefér, akkor csináld, de ne kérj már idegenektől engedélyt.
2019. máj. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem próbáld meg, aztán ha mégis kérnék az iratait, mondd inkább, hogy, otthon hagytad.
2019. máj. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
82%
2 ev alatt sem mehet be ingyen, van regisztrációs jegy, ezt a 2 hónapos kisbabánknak is meg kellett venni. Egyébként elhiheted, hogy nem poénból kerül annyiba a belépő, keresd vissza az év eleji cikket a honlapon, hoy csak tavaly mennyi zöldség, hús, tojás, stb kellett az állatoknak. És akkor még a dolgozók bére, a gyógyszerek, a közmű... pont az állatkert az a hely, ahol nem kellene trükközni.
2019. máj. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi voltunk múlt héten és elkérték az iratait, személyit kértek mondták ha nem tudjuk igazolni mennyi idős akkor jegyet kell venni. Regisztrációs is jegy van amúgy nem mehet be ingyen.
2019. máj. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
11%
Igaz én külföldön lakom nem tudom otthon hogy működik , decaz én négy évesem kistermetű , úgyhogy simán kinéz kettőnek a távolsági buszon három év alatt ingyenes a jegy, a mai napig ingyen utazik mert azt mondom hogy még nincs 3. A játszóházakban úgy szintén.
2019. máj. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
80%
#8 külföldön élsz, de viszed tovább a "jó" magyar szokásokat... Szomorú! Szomorú, hogy emberek a gyerek korával trükköznek, azért, hogy valami olcsóbb vagy ingyen legyen.
2019. máj. 18. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

#4 csak egy kérdés volt, de ennyi erővel én is mondhatnám, hogy te meg ne mondd már meg hogy én mitcsináljak.

#8 Szerintem nem éves korkülömbségről volt szó. Ami meg szomorú a "jó magyar szokásba", hogy azt hiszik mindenki mindenki másba bele lehet kötni.

Nem vág földhöz az plusz 2000 forint csak meglepett, hisz azért egy két éves mint írtam alszik, nem tudja szerintem úgy kihasználni a "jegyet" mint egy 6-7 éves gyerek. Ez az én véleményem.

Többieknek köszönöm a válaszokat. Ment a zöld kezecske. :)

2019. máj. 18. 07:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!