Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Családi program ötletek?

Scream85 kérdése:

Családi program ötletek?

Figyelt kérdés

Igaz még kicsit korai (most még csak 10hónapos a baba), de családi program ötleteket gyűjtök kb 1-2 éves kortól egészen 14 éves korig, hogy a különböző életkorokban miket lehet tervezni.

Ilyenek megvannak hogy állatkertek, állatsimogatók, élményfürdők, játszóházak, kalandparkok, kisvasutazás, hajókázás,vadasparkok, tanösvények, bicikli túra.


Ti miket szoktatok csinálni? Merre jártatok vagy terveztek menni?


(Földrajzilag ha be kéne határolni akkor inkább a Dunántúl déli része érdekelne, úgy kb. a Szombathely-Székesfehérvár vonalig)


2019. máj. 20. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Ezt nem értem....14 évre előre megtervezed a programjaitokat? Életemben ennél furább dolgot, durvább anya-túlpörgést még nem hallottam...

Amúgy jóha tudod, a gyerekek nem egyformák. Lehet hogy imádni fogja az állatokat, lehet hogy rühellni, így feleslegesen írod a 4 évvel későbbi naptárba a veszprémi állatkertet. Szóval szerintem ez maximálisan felesleges túlagyalás.


Ha mostanra keresel programot, az más, de most még olyan pici hogy max. állatkert de azt sem biztos hogy felfogja. Amúgy meg vannak ekkoráknak ringató, meg családi babajátszó, amikhez mondjuk az sem mindegy hogy Pestről beszélünk vagy Tiszaugról..

2019. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1. A földrajzi részét tisztáztam (nem is ez a lényeg)

2. Megnyugtatlak, nem lesz évekre előre betáblázva hogy mikor hova megyünk,mit csinálunk.

Szimplán ötleteket gyűjtök hogy majd legyen miből válogatni.

2019. máj. 20. 21:08
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Hű, de unatkozik valaki...
2019. máj. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Én elterveztem mennyi múzeumba, kiállításra járunk majd. Erre videójáték kiállítasokra járunk :(
2019. máj. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

[link]

Olvasgasd ezt a blogot, sok jó ötletet meríthetsz belőle 1-től tizenakárhány éves korig. :-)

2019. máj. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Ez volt a nap vicce, jót röhögtem, köszönöm!
2019. máj. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Van egy olyan oldal, hogy minimatiné, ott rengeteg program van, tudom ajánlani.
2020. okt. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!