Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről a nevekről?

Mit gondoltok ezekről a nevekről?

Figyelt kérdés

Egy kislányunk, és egy kisfiunk lesz, ikrek.


A lányunknak a Róza nevét szeretnénk adni, Rózi-ként becézve.

A fiunknak a Zsombor név eddig a nyerő, Zsombi-ként becézve.


Mit gondoltok róluk? Esetleg tudtok még olyan neveket mondani, amik hasonlók, és nincsenek benne 100 leggyakoribb névben?



2019. jún. 15. 17:50
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ☺️
2019. jún. 20. 10:21
 32/37 anonim ***** válasza:
Mi meg köszönjük a lepontozást a véleménykérős kérdésnél XD XD
2019. jún. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Mindenkinek zöld kezét nyomtam. Minden vélemény fontos, és tiszteletben tartom. Sajnálom, hogy valaki ártatlan embereken vezeti le a feszültségét..
2019. jún. 20. 13:44
 34/37 anonim ***** válasza:
Jó nevek; jó választás.
2019. jún. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
A Róza szép, de szerintem arra is gondoljatok, hogy mivel ikrek lehet együtt mutatkoznak be vagy ilyesmi, és hogy a két név illik e egymáshoz :D
2019. júl. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
# 34. vagyok. Szerintem pl illik is a két név egymáshoz. Jól hangzanak még szal nem csak külön-külön, hanem egybe is. szal sztem passzolnak, szerintem klassz kombó:)
2019. júl. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
0%

Nekem egyik sem tetszik. Tul regiesek.

Ha nem akarsz tomegnevet adni a gyerkocoknek, talan nezz korul a kulfoldi nevek kozt.Mint pl Elizabeth,Millie, Norman, Jackson.

2019. júl. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!