Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A BioGaia csepp milyen, ha...

A BioGaia csepp milyen, ha megromlik?

Figyelt kérdés
Az előbb akartam adni a babának belőle, de nehezen jött ki az üvegből, aztán ahogy a cumisüveg cumijára cseppentettem, máshogy nézett ki, mint korábban. Más volt az állaga is, kicsit sűrűbb volt. Nem tudom, hogy megromlott-e a nagy melegben vagy sem. Sajnos 30 fok van a lakásban, a csomagolása pedig maximum 25 fok van írva. Vajon így már nem lehet adni belőle? Valaki járt már így? Eléggé mérges vagyok, mert szerintem sokba kerül ahhoz képest, hogy mennyi van benne, és nem sokat használtunk még belőle, ráadásul a nagymamám vette a babának, úgyhogy lelkiismeret furdalásom van, hogy kidobta a pénzt rá, én meg dobhatom ki a kukába...

2019. jún. 15. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
En is adom a babamnak,engem is erdekelne. Ma nekem sem akart kicseppenni bar en nem is gondoltam hogy megromlott volna. Sajna nalunk is 32 fok van :/
2019. jún. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na, ezt szerintem nem tudjuk meg :(
2019. jún. 16. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!