Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Ivica,...

Mi a véleményetek az Ivica, Veszna, Majdána, Miroljuba, Aneta, Dusica nevekről?

Figyelt kérdés
2019. jún. 26. 09:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
58%

Ha az egyik szülő nem magyar akkor nem lesz "illegális" Magyarországon te nagy okos. Egyesek komolyan úgy tesznek mintha telibe orrba vágnàk őket ha elolvasnak egy külföldi nevet, tiszta idióták...Mintha a szánalmas, korrupt országotokon kívül nem lenne élet. Na mindegy.


Nekem a Majdána nagyon tetszik így leírva, de a Miroljuba-t és a Dusica-t is el tudnám képzelni.


Nem tudom a ti esetetekben lehet-e 2-nél több nevet adni. Ha igen én Majdána Miroljuba Dusica nevet adnám neki egyszerre és a Majdánát használnám.


És mielőtt kapkodnàtok a szívgyógyszeretek után,hogy "úristen hosszúnév,úristen hosszúnév", közölném hogy külföldön szinte mindenkinek 3 keresztneve van, pl. "György herceg" teljes neve Goerge Alexander Louis, "Sarolta hercegnő" meg Charlotte Elizabet Diana,mégsem haltak bele.

2019. jún. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
91%
A Veszna nekem nagyon tetszik, de csak délszláv vezetéknévvel. Az Ivica valamiért fiús, a Majdána Kijevet juttatja eszemben, a Miroljuba jelentése kicsit túl, simán a Ljuba (Ljubov, ha a délszlávoknál így szokás) viszont nagyon tetszik. Az Aneta meg a Dusica olyan átlagosak a fülemnek, se nem csúnya, se nem szép.
2019. jún. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Aneta név tetszik.
2019. jún. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ivica az számomra pl az Ivettnek a becézése; Vica meg az Évának, Viviennek a beceneve. A Veszna majdnem olyan, mintha elveszne:S A Majdána nem rossz; de inkább megcserélnék benne két betűt , és Madjánára cserélném. Van egy ilyen külföldi név, hogy Madleine (Medlen); arra hasonlít, de még igazából úgy sem andám. Miroljuba; hát ez annyira kacifántos, hogy külföldön lehet, hogy van ilyen, és még lehet, hogy népszerű név is; de magyar gyereknek borzasztó; ráadásul nem is látszódik egyből, hogy fiú, vagy lánynév; az ilyeneket nem szeretem; egyébként is, túl rosszul hangzik, azzal együtt, hogy még túl nyakatekert is. Aneta az szép így is; de én inkább Anettet, vagy Anettát adnám Mo-n. De egyébként nagyon szép az Aneta is egy t-vel. Az Anett, Anita neveket nagyon szeretem. Aneta egy t-vel nekem kicsit különleges/külföldies nemigazán jó értelemben; de ettől még gyönyörű; csak inkább lehet, hogy Anettet adnék. Egyébként ismerek olyat, hogy Agnéta; neki a neve nem tetszik -ezt már csak ilyen érdekesség képpen. Dusica. -Ez meg kábé úgy hangzik, mint a Ducika; soha nem büntetném ezzel a gyerekemet. Lehet, hogy külföldön jó név; de ha legalább az egyik szülője magyar, és Mo-n fog élni ez a gyerek; nempedig ott , ahol ez a név tökre elfogadott és általános; akkor biztos, hogy nem adnám. Ott van pl D-vel a Diána, Dalma, Dorina, Daniella, Délia, Dominika név; ezek pl tök jók. Vagy pl esetleg ha ez a Dusánnak egy nőiesített változata kívánkozik lenni, akkor esetleg még egy olyat el tudnék képzelni, hogy Dusánna; de ezt sem adnám igazán. Vagy Dusánia, Dusanna. Dusannát tuti nem, mert "Dús Anna"; Dusánia ebből szerintem a legjobb:) Azt még vállalhatónak is találom:):) De azért ezt sem adnám, mert vannak ennél sokkal szebbek.
2019. jún. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!