Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Holnap mennék Székesfehérvárra...

Holnap mennék Székesfehérvárra a MÁK-hoz, a Petőfi S. utcába! A sógornőm megijesztett, h pénteken nicsenek nyitva! Tényleg így van? Nem érek rá kétszer elindulni, mert a babát itthon kell hagynom!

Figyelt kérdés

Arról nem is beszélve, h busszal kell mennem és azért nem szívesen dobom ki a jegy árát! A családit, meg a anyaságit viszont muszáj elintéznem.

Ha tudja vki, h h vannak nyitva, lszi mihamarabb írja meg!

Nagyon szépen köszönöm!


2008. nov. 13. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


9-14 ig vannak, nyugi!..:))

2008. nov. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
[link] itt van de ezen csak tel. szám van ha holnap reggel felhivod és felveszik akkor biztos tudnak segíteni. Remélem segítettem:)
2008. nov. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
akkor bocs 2. voltam nahari:S:)
2008. nov. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2008. nov. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4. vagyok. kattits az ügyfélszolgálat keresésre, és ott válaszd ki a Petőfi utcai irodát. Ez a hivatalos oldal és e szerint is nyitva van
2008. nov. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2008. nov. 13. 17:52
 7/8 anonim ***** válasza:
postán is feladhatod, ha van otthon nyomtatványod de le is lehet a mák oldalárol tölteni,a saját papirjaidrol pedig másolatot kell küldeni.
2008. nov. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azoknak, akik rászűrnek erre a kérdésre: már az Ősz utcába kell menni! Ott van a Skálánál, kicsit arrébb, az utca másik oldalán az OTP épületében.
2011. febr. 8. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!