Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Új munkahelynél mennyi időt...

Új munkahelynél mennyi időt várnátok a babatervezéssel?

Figyelt kérdés
2019. júl. 13. 12:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1 évet minimum. Ezalatt elfogadnak, megkedvelnek esetlegesen várnak vissza. Én 1,5 évet vártam. De ha csak a juttatások miatt akarsz dolgozni, és nem fontos utana, h visszavegyenek, akkor 3-6 hónap.
2019. júl. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Minimum a próbaidő végét. A max pedig attól függ, hogy oda akarok-e visszamenni dolgozni, mennyire jó a munkahely, mennyire ketyeg a biológiai órám...

Mivel nekem volt 30 napnál több megszakítás az előző munkahely és az új között, így az esetleges táppénzzel is számolnom kellett, így 9 hónap után vágtunk bele.

2019. júl. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*és végül egyből összejött és táppénzre nem volt szükségem, tudtam végig dolgozni
2019. júl. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Minimum a probaido hogy ne tudjanak kirugni. De szerintem varj legalabb egy evet ba kesobb is vissza akarsz kerulni oda.
2019. júl. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
31%

Tapasztalatból mondom, hogy legalább a próbaidőt megvárják.

(Aztán meg majd nekem kell kitalálni valamit, hogy kirúghassuk. >:) )

2019. júl. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez most komoly?
2019. júl. 13. 13:17
 7/11 anonim válasza:
38%

6.-ra.


Igen!


Mivel hihetetlen gusztustalan, övön aluli húzás a nőktől az, hogy felveszik őket egy munkahelyre, másokat elutasítva, majd ők, pár hónappal-1 évvel később lelépnek ÉVEKRE.

A cég meg kereshet mást...már ha jelentkezik valaki...

Hiszen ki jönne el úgy dolgozni, hogy BÁRMIKOR utcán lehet, ha a "NAGY SZENT ANYA" úgy dönt, hogy visszajön?


Őszintén!


Te dolgoznál úgy, minőségi módon, hogy tudod, BÁRMIKOR közölhetik veled, hogy holnaptól ne gyere?

2019. júl. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

"Te dolgoznál úgy, minőségi módon, hogy tudod, BÁRMIKOR közölhetik veled, hogy holnaptól ne gyere?"


Azt teszem. Semmi se biztos a mai világban.

Én pl.: "rendesen bedolgoztam" magam mielőtt gyereket vállaltunk. Ott voltam 10 évig. Mégse volt hova visszamennem.

2019. júl. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Ha normális kollégákat fogsz ki akkor 1-2 évet ha indokok akik csak másik kiturásával vannak elfoglalva akkor fél évet
2019. júl. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
7-es, az nem övön aluli húzás, hogy kirúgod mondvacsinált indokkal a kisgyerekes anyukát? Eltűrnéd, ha a feleségeddel ezt megtennék? Szomorú, hogy bizonyos munkáltatók még mindig erősen megkülönböztetik a nemeket. Nekem az előző munkahelyemen nagyobb volt a hosszú táppénzen lévő középkorú férfiak aránya, mint a gyeden lévő anyukáké. Megoldás lenne, ha csak férfiakat venne fel a hozzád hasonlóan gondolkodó munkáltató. Vagy már csak a munkakerülő, kisebbségi nők szüljenek. Kérdés, ki fogja akkor termelni a gdp-t, mikor nyugdíjas leszel.
2019. júl. 13. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!