Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ugyan úgy mint a többit?

Ugyan úgy mint a többit?

Figyelt kérdés

8 hónapos lesz a fiam jövőheten.

Már mindent eszik ami korának megfelelő, szeretném bővíteni a kínálatot.a cukkini,karalábé, zeller okozhat hasfájást vagy bármit ami miatt nagyon aprólékosan kéne adni? már evett karfiol brokkoli krumpli répa sütőtök kelbimbót és ezektől se volt egyszer sem gondja. Adhatok neki egy kicsit többet neki mint a 2-4 kanál elsőre? Már annyi mindent eszik hogy 2-4 kanáltol szerintem észre se lehet venni h van e baja,ezek nem allergizálnak nem? Mert az szerintem egy kevéstől is észrevehető.

Párolas, főzés után lefagyasztanám, ezek utána is finomak maradnak?



2020. ápr. 24. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
1 éves kora után voltam bátrabb az új ízekkel( mondjuk addigra már sokmindent evett) addig az újnál annyira figyeltem hogy első nap kevesebbet adtam,ha nem volt gond másnap már normál adagot kapott. Másfél éves múlt és most evett először epret,simán adtam neki vagy 10 szemet. Amiket írtál nem tudom le lehet-e fagyasztani főzés után,én tuti nem tenném
2020. ápr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm !

A fogyasztásra még várok választ

2020. ápr. 24. 14:00
 3/4 anonim ***** válasza:
A zeller erős allergén.
2020. ápr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudtam ! Köszönöm !
2020. ápr. 24. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!