Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 6,5 hónapos Iszsz babával...

6,5 hónapos Iszsz babával hányszor kóstoltattok naponta? Elèg egyszer vagy reggeli, tízórai, ebèd, uzsi , vacsi időben is kell?

Figyelt kérdés
2021. jún. 14. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk akkor már 1 étkezés teljesen, egy pedig félig ki volt váltva. Vacsira is kapott kóstolót.
2021. jún. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
1x
2021. jún. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én minden étkezéskor az ölembe vettem és kínálgattam. Úgy voltam vele, hogy nekem is könnyebb ha "együtt" étkezünk :D Aztán 7 hónaposan már kiült magától, akkor aztán főleg könnyebb volt, hogy végre beülhetett az etetőbe, és amíg én rendesen kajáltam, addig ő ismerkedett az ételekkel (BLW-s baba). 6 hósan kezdtük a kóstoltatást, az elején még inkább csak napi 2x, de nagyon hamar az összes étkezésre magunk mellé ültettem, 6,5 hónaposan úgy rémlik, már napi 5x ott ült mellettünk (vagy én ültem mellette, mert tízóraizni pl nem szoktam, de neki adtam akkor is valami gyümölcsöt vagy valamit).
2021. jún. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1x kezdtük, aztán 2x. Most 8 hónapos, most kezdtük, hogy napi 3x. blw-zik.
2021. jún. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem siettem el. 6 hónaposan még csak 1x kóstoltattam almapépet.

2 évig szoptattam, nagyon sokáig szopott étkezések után. Főleg ebéd után.


Most 5 éves, nagyon jó evő, nem válogatós. Vannak dilijei természetesen, de kezelhető mértékben.


Én nem bántam meg, hogy nem erőltettem, nem stresszeltem vele a lányom.

2021. jún. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!