Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Adhatok 7 hónapos babának...

Adhatok 7 hónapos babának húslevest + benne főtt répát ?

Figyelt kérdés
Elég döcögősen indult a hozzátáplálás, burgonya,batáta, tök, alma, szilva, rizskása, barack,répa van bevezetve.Egy hete kezdett el 3-4kanálnyi mennyiséget megenni. Kérdésem az lenne, hogy húsleves levét adhatnák neki, amiben 1 pulykacombot főznék meg olyan zöldségekkel, amik még nincsenek bevezetve ?
2022. jan. 13. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán. Sőt, a husit is akár.


Váljék egészségetekre!

2022. jan. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Én adnék, sőt nyugodtan tedd elé, had nyúljon bele, nyalja le a kezét, ismerkedjen az allagokkal. A ht elején első babával nagyon szigorúan és komolyan vettem minden "szabályt", és nálunk is borzasztó nehéz volt.. Aztán ahogy lelazultam, hagytam, hogy kóstolgasson, ismerkedjen, nem követtem megrögzötten táblázatokat, egyik napról a másikra nagyon jó étvágya lett a kislányomnak :)
2022. jan. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán :) adtam is, szerettek :)
2022. jan. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) abbol e lehet gond, hogy amiből a leves áll zöldségek még nincsenek bevezetve ? Sőt a husi sem ? Mennyire szabad megfűszerezni ? Én kb 15 szem borsot, 1 kiskanal sót, 1 kiskanál köményt, kis szerecsent es kis kurkukát szoktam hozzátenni a leveshez. Gondolom kömény azt szabad, de a többi fűszer ?
2022. jan. 13. 17:02
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
többit is. A bevezetési táblázatoknak az égvilágon semmi értelme és jelentősége, szóval nyugodtan. Majd most bevezeted azokat a zöldségeket.
2022. jan. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!