Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 8 hetes csecsemőnek híg a...

8 hetes csecsemőnek híg a széklete a tápszertől pedig születése óta ezt eszi. Napi szinten többször megy. Orvos látta más tapszert ajánlott. Kérdésem h az új tápszert hány napig érdemes próbálni 3-4 nap? / ha fennáll a hasmenés de kevesebbszer/

Figyelt kérdés
2022. márc. 6. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Tessék? A csecsemők széklete mindig híg, és normális minden pelenka cserénél a széklet. Ez nem hasmenés! Ha gyarapodik, akkor nem szükséges neki tápszer csere.
2022. márc. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elnézést megy a hasa! Van olyan h a háta közepéig is! A tápszert azért cserélték le. Csak nem tudom h hány napig alkalmazzam.
2022. márc. 6. 16:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden baba összefossa magát, gyakran hátközépig.🤷 Naponta többszöri kaki is normális.


Kérdésedre válaszolva, tápszer váltás lassan hoz javulást, ha az is a baj, minimum egy hét szerintem.

2022. márc. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A problémát lehet orvosolná 1 mérettel nagyobb, vagy más márkájú pelenka. A babák képesek bokáig, vagy nyakig is telerakni a ruhát, ha rosszul illeszkedik.

Az új tápszer nem gyógyszer, hogy x napon belül hasson, ha ez a probléma hetek kérdése.

2022. márc. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden babának híg a széklete, az meg csak a szerencsének köszönhető, ha valaki babája nem fossa nyakig magát 🙄
2022. márc. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Már mindenki leírta,de azért én is.A babáknak híg a székletük,és simán meg a bokajukon,meg a nyakukon is folyik,az is normális.Az én gyerekeim minden éves közben betojtak,tehát ez sem kóros.Innentől nem értem a problémát.Ha nem bűzös,nyálkás, akkor az nem hasmenés.
2022. márc. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!