Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Etetőszéket meddig használtáto...

Etetőszéket meddig használtátok? Megéri beszerezni? Mennyire macerás nélküle?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 21. 08:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

6 hónaposan kezdtük, 2 és fél éves koráig használta.

Először tálcával, majd a széket az asztalhoz toltuk.

2022. ápr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
87%

Mindenképpen megéri egy etetőszék és ma már egyértelműen az ikeás legolcsóbb mellett döntenék.


Mi sajnos túl olcsónak gondoltuk az ikeás antilopot és beruháztunk egy jó drága de csili-vili sz*rra, amiben állandóan fészkalódik, feltérdel, feláll, van rajta egy pohártartó mélyedés, amibe minden koszt belesöpör, amit nem lehet takarítani.

Vedd az ikeásat, az a legjobb.

2022. ápr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
84%

Első gyerekkel minden extrával felszerelt etetőszékünk volt (kaptuk), kb 7 hónapos kortól használtuk 1,5 éves korig.

2.nál vettünk egy székre csatolhatósat. Tökéletesen elég volt az is, és még hordozható is.

2022. ápr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 2 gyereket szolgál(t) ki, a lányom még most is abban ül evésnél. Egy Touragoo Candy Plus szék, nem tudom pontosan mennyibe került, mert kb 6 éve vettük már, huszonpárezerbe. Ez is dönthető, levehető tálcás meg kiskutyafüle, mi nagyon szeretjük.

De az IKEÁ-s is szuper, olyat anyósom vett nekik, hogy legyen nála is etetőszék, ha ott vagyunk. Nem tudok semmi rosszat mondani róla.

2022. ápr. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
78%
Amíg fel nem ült, egy dönthető peg peregonk volt, majd eladtam és vettünk helyette egy ikeàsat.
2022. ápr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
78%

"Az előnye, hogy ha a kisdednek elég volt az evés, akkor felállhat és elmehet magától"


Nos, arra kellene tanítani, hogy egyszerre ül a csalad az asztalhoz és egyszerre is áll fel....

2022. ápr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

2,5 éves es még használjuk. Sima székről nem éri fel az asztalt


Van ikea antilopunk is, még abba is befér a lányom, de többynire az állitható magasságú, székszerűvé alakitható ezetőszéket használjuk

(babaként volt benne párna + dönthető háttámla + tálca, azóta ezeket leszedtük)

2022. ápr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

"Nos, arra kellene tanítani, hogy egyszerre ül a csalad az asztalhoz és egyszerre is áll fel...."


Szerintem mindenki tanítsa arra, amire ő szeretné. Nálunk sosem volt elvárás a kicsikkel szemben, hogy addig üljenek az asztalnál, míg a felnőttek, ez nem is lenne praktikus.

2022. ápr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem mindenki tanítsa arra, amire ő szeretné."


Ne, ne arra tanítsa, hanem arra, ami q társadalmi elvárás. Tudod, az a gyerek lesz óvodás is, ott sem állhat fel, amíg nem végeznek a többiek.

2022. ápr. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
58%

nem értem hogy jön ide a fenti dolo


mi egyszerre eszünk, együtt , asztalnál, fel sem tud benne allni....

2022. ápr. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!