Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 10 hónapos ehet csirkepörköltet?

10 hónapos ehet csirkepörköltet?

Figyelt kérdés

Lassan kap a mi kajánkból, ha olyat főzök, de most tanácstalan vagyok. Kaphat pörköltet - elsősorban husit tésztával, csak pici szafttal, hogy ne legyen száraz? Só bors nélkül, azt úgy szoktam, hogy kiveszem az övét, majd ízesítem a miénket. Amúgy hagyma, paprika, paradicsom van benne, a paprikán kívül igazából mindent evett már.

Tudom túlgondolom 😅 szóval adtatok ilyen korú babának ilyesmi kaját?


2022. nov. 22. 08:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Én a pirospaprika miatt nem adtam még ilyenkor.
2022. nov. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Persze, hogy ehet, ha nem csípös és nem túl zsíros.

A pirospaprikával meg nem tudom, mi baj lehetne, semmi gond vele.

2022. nov. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Egy évesen gyakorlatilat mindent ehet egy gyerek, amit a család, akkor két hónappal elötte enynire problemamentes étellel nem kellene problémázni.
2022. nov. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Én már adtam ilyenkor. Igazából semmi nincs benne amit ne evett volna, a csirke paprikás egyébként se egy zsíris étel (nyilván ki h csinálja)
2022. nov. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Persze, hogy ehet. Jó kis nokedlivel, lapátolni fogja (nálunk legalábbis nagy sikere volt). Mi lenne a pirospaprikában, amit nem ehet? 🤦‍♀️
2022. nov. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Persze ha nem csípős.
2022. nov. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Persze. Borsot is kaphat bele, a sóbevitelre kell náluk figyelni.
2022. nov. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtattatok 😊
2022. nov. 22. 09:48
 9/11 anonim ***** válasza:
10%
Én azért nem adtam, illetve nem is adok még mindit, mert magas lektin tartalmú növény. Aki akar nézzen utána a "jótékony" hatásainak, de a többség (itt és máshol is) úgy is leszarja. Én igyekszem vigyázni a gyerekem bélfalára legjobb tudásom szerint. De mindenkinek a maga dolga. Teljesen általános nézet ez a jaj mi baja lesz egy kis tejtől/gluténtól/lektintől/permetszer maradványtól. (Kívánom mindenkinek, hogy semmi ne legyen, de a tapasztalatok sajnos nem ezt mutatják.) Ezt is le lehet pontozni.
2022. nov. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
Persze.A lányom 8 honaposan mindent evett.
2022. nov. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!