Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Spenótot és sóskát mikor...

Spenótot és sóskát mikor lehet adni a babának? Hogyan érdemes elkészíteni? Mivel kombináljátok?

Figyelt kérdés
8 hónapos a babám. Olvastam itt nemrég egy kérdést, ahol bio spenótot kérdezte a kérdező. Az általam felhasználandó spenót és sóska a kertben van kint.

2023. máj. 24. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

A spenótra szerintem ez egy tök jó összefoglaló. :)

2023. máj. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én krumplival és főtt tojással szoktam. A soskat megvagom és picit megdinsztelem, és hozzákeverem a főtt, osszetort krumplit. Spenótot fagyasztottat, pürésen szoktam venni, azt csak felmelegitem és megy hozzá a krumpli. A tojást meg kisebb darabokra vágom és vagy belekevertem, vagy külön adom hozzá kiskanállal.
2023. máj. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én krumplival és csirkemellel adtam.
2023. máj. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket és a linket! :)

Tojást még nem kapott, úgyhogy krumplival lesz, meg esetleg csirkemellet adok még hozzá neki.

2023. máj. 24. 20:56
 5/5 A kérdező kommentje:
Milyen mennyiségben vezessen be ezeket? 3-4 napig szoktam egy új alapanyagot adni neki. Ezekről viszont valahol mintha olyat olvastam volna, hogy heti egyszer adható.
2023. máj. 24. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!