Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Okozhat a zsenge tök hasfájást...

Okozhat a zsenge tök hasfájást?Tegnap is,ma is azt kapott,tetszik is neki,de nagyon fáj a hasa

Figyelt kérdés
jún. 23. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármi okozhat hasfajast. A zsenge tököt milyen formában kell elkepzelni amugy?
jún. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gondolom, nem nyersen adtad, azt viszont nem írtad, milyen formában kapta, illetve mennyi idös gyerekröl van szó.

Sok esetben a nem megfelelö elkészítési mód a gond.

jún. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megfőve,szitán átnyomkodva. 6 hós,most kóstolgat
jún. 23. 18:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Tejjel készült?
jún. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Dehogy tejjel
jún. 26. 11:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Elvileg bármi okozhat, ha valamiért nem tetszik a gyerek emésztörendszerének.

Egy ideig- legalább 2-3 hét - ne adj neki, utána próbáld újra.

jún. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem is,meg mást se mertem
jún. 26. 16:34
 8/8 Avair2010 ***** válasza:
Szerintem bármi okozhatja, mert gondolom fél éves gyermeknek még nem lehet nagyon fejlett az emésztő szervrendszere, ráadásul senki se tud semmiből se korlátlan mennyiségűt megenni, következmények nélkül meg pláne nem. Kérj segitséget akár a védőnőtől, akár a háziorvostól! Azért vannak, hogy segitsenek, és nyilván többet is tudnak a kisgyermekek emésztéséről, mint én. De az nem baj, hogy próbálod etetni, mert nem élhet végleg anyatejen.
jún. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!