Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikor adtátok ezeket a babának?

Mikor adtátok ezeket a babának?

Figyelt kérdés

Szeretném tudni mikor kezdtétek el adni a túró,sajt,kefir stb..... dolgokat.

Védőnőm szerint 7 hós kisfiamnak adhatom,de én várnék még vele,legalább 1 éves koráig...

Szerintetek??



2012. aug. 15. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
én ezeket 1 évesen adtam
2012. aug. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 7,5 hónapos korától adtam a lányomnak a tejtermékeket.
2012. aug. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Disi ***** válasza:
Kb ilyen idősen kezdtük, sajtkrémet kapott először, a túrót a mai napig nem szereti. Attól is függ hogy hogyan álltok a hozzátápival. De ez a te döntésed, a védőnő is csak tanácsot ad, és mi is itt az oldalon :)))
2012. aug. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát én inkább várnék vele,tápszerből is Ha-t kap kezdetektől,ott sem szerettem volna ha tehéntej alapút kap.

De ezáltal ,hogy nem kap ilyen dolgokat ez gond??

Főleg a csontozat miatt kérdem,a calcium miatt.

Hozzátpival jóll álluk,amit kell neki mindent eszik!

2012. aug. 15. 14:19
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Az én fiam 7 hónaposan mindent evett, még töltött paprikát is.
2012. aug. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is 1 éves kor után javasolták. Szerintem ha csak kóstoltatsz vele,azzal baj nem lehet,abból legalább látod hogy mit vált ki belőle... Kislányom 1 évesen a 2,8-as tejtől is kipattogott,pedig azt akkor már adhattam. 1,5-t kellett neki vennem.
2012. aug. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát meglátjuk még tanakodom,de egyre inkább a nem adok kategóriába vagyok :)


A töltött paprika az azért kemény :)

2012. aug. 15. 14:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 7,5 hónaposan adtam. De ha te várni akarsz vele azzal sincs gond, bár az 1 éves kor utánig szerintem nem kell várni. Próbáld megtalálni a középutat, mondjuk várj 10 hónapos koráig, azért az még 3 hónap.
2012. aug. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!