Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Konyhai robotgépből milyet...

Konyhai robotgépből milyet vegyek bébiételek elkészítéséhez?

Figyelt kérdés

Lassan 5 hónapos a lányom és kezdjük egy hónapon belül a hozzátáplálást.

Milyen robotgépet (komplettet szeretnénk, amiben van gyümölcscentrifuga, pépesítő és botmixer is) vegyünk a babakajákhoz?

Ha van tapasztalat a kanalak, itatópoharak, és egyéb babaétkezési dolgokban, akkor várom őket. :))



#bébiétel #robotgép #Hozzàtáplálás #bébiétel pürésítés
2012. okt. 16. 13:32
 1/8 betta55 ***** válasza:
Nekem egy sima philips botmixerem van,amihez van apritó 650 w-os és mindent eltudtam neki vele készíteni.Felesleges emiatt egy komplett gépet venni.Kanálnak mi a nestle-től kapottat használunk,meg hippeset.Itatónak meg cumisüveg és vékony szájú műanyag poharat használtunk.
2012. okt. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Jégtánc ***** válasza:
Nekem is sima mezei botmixerem van.A botmixer pépesíti:) Gyümölcscentrifuga miért?
2012. okt. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Jégtánc ***** válasza:
Jah ,kanál ikeás szetett kaptunk,többféle méretű,színű kanalak vannak benne.Itthon vastagfalú "snapszos" pohárból iszik:) Van itatós poharunk,de nem szereti.Tányérkából is bőven elég 1db:) Gyümölcsöt kis sajtreszelőn reszeltem,almát, barackot.Célnak tökéletesen megfelel.8 hónapos most a babám,eddig nem kiabákolt más dologért:)
2012. okt. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

bőven elég egy botmixer .-)))


nekem nincs is más, a turmixot is azzal csinálom, pépesíteni is jó


sima egyszerű kanál lehetőleg műanyag 2-3db elég, villa ugyan csak pár darab

ha hajlítottat veszek 2x kell megtanulnia enni vele

(pl nálam hamarabb ettek rendesen villával mint kanállal)

egy mélyebb és egy lapos tányér (mondjuk nem baj ha több van)


ne legyen mintás az alja !!!! -- több szülőtől hallottam h a gyerek kiszedi az ételt a minta miatt persze nem a szájába de az enyémek is ezt csinálták ...


nagy partedlik -- mert még a mamuszt is képesek leenni :-))))

[link]

egy hasonló vált be nekünk :-)


pohár én nem szeretem a csöpmenteset inkább az olyan kombi poharat ami kemény csőrös

nekünk olyan van ami egy sima pohár de rá lehet tenni a csőrt és van egy keljfeljancsis alja ami van két fül

szal 3 db-ból van összerakva ha már szépen le tudja tenni akkor levettem a talpat és ha már inni ment pohárból akkor a csőrt is


3 gyerekes anyuka :-)


ui nem árt ha neked is van partedlid mert te is olyan leszel az elején :-D

2012. okt. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
botmixerrel csináltam végig, semmi más nem kellett
2012. okt. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hmmm, akkor senki nem használ gyümölcscentrifugát?

Répalének, almalének tökéletes, nem csak a kicsinek, nekem is egészséges lenne, nem hízlal és mivel még szopizik és akkor is fog remélem, jól jönne a tejnek is a gyümölcs zöldséglé. :))

2012. okt. 16. 14:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem van gyümölcscentrifugám, de a kezdeti fellángolástól eltekintve nem sokat használtam. Viszont ami nagyon bejött, az a Philips Avent pároló, és turmixgép egyben. Míg sétálunk megfőzi a pici ebédjét, mikor hazaérünk, csak turmixolom, és kész. A tányér, és a kanál semmi különös, Itatópohárból MAM- ot használunk. Az Aventtet próbáltuk még, az orrán száján folyik.
2012. okt. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sumergo ***** válasza:
66%
Sima botmixer. A zöldség- és gyümölcslé helyett elfogyaszthatjátok mindketten a teljes zöldséget/gyümölcsöt. Édesanyámék anno vettek gyümölcscentrifugát. Azóta is ott porosodik a polcon. Szerintem a legfeleslegesebb dolog a világon.
2012. okt. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!