Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Azzal a kérdéssel fordulok...

Eske18 kérdése:

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy vajas krumplit hány hónapos kortól szabad adni? Pontosabban margarinos. Nagyon megoszlanak a vélemények.

Figyelt kérdés

2012. dec. 26. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Pont hogy inkább (rendes) vajjal kéne, a margarin sose látott tejet, és tele van szintetikus cuccal.
2012. dec. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Erről valóban megoszlanak a vélemények. Én 32 évesen sem eszek margarint és amíg én etetem a gyerekemet addig nem fogok neki adni.
2012. dec. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Margarint ne adj.

Krumpli az elsők között van vagy 4 vagy 6 hónaposan ,vajat pedig 8 hónapos kortól adnék,margarint soha !

Tea vajat használok.

2012. dec. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Margarint ne adj neki,a tejtermékeket szerintem csak 1 éves kortól lehet adni.
2012. dec. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Margarinost nem adnám, vajasat úgy 10 hónaptól. Persze ha nincs allergiás, és a többi tejtermék bevezetésénél se volt gond.

Ha pl. petrezselymes krumplit készítenél, akkor olívaolajjal csinálhatod, azt már 7 hónapos kortól adhatod, a krumplipürét, akkor tejföllel, az mehet 8 hónapos kortól (miután bevezetted a tejfölt :))

2012. dec. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tényleg ne adj margarint SOHA ha teheted, és Te se egyél. Méreg.

Teavajat egyetek helyette.

Én kb 7-8 hónapos korában tettem neki teavajat a főtt burgonyához, tényleg csak keveset.

2012. dec. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2012. dec. 28. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!