Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikortól ehet a babám borsó...

Mikortól ehet a babám borsó levest turmixolva persze kevés borsóval?

Figyelt kérdés
4 hós a babám tápszeres , 3 hós kora óta eszik gyümiket alma, banán evett már sárgarépát is és sütőtököt. Nem tudom borsó levest kaphat e persze külön főzve fűszerek nélkül. Bébi ételben már 4 hóstól van borsó főzelék. előre is köszönöm a válaszokat :) /Aki csak lehurrogni akar azt kérem inkább ne írjon /

2013. febr. 16. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:

6-7hóstol lehet adni héj nélkül, héjastól pedig 10hósan már nyugodtan!

Szerintem minimum az 5hót várd meg, mert így is 1 hóval előbb kezdteél, eszegesse csak azt a párat még, amit adtál már eddig! Ráértek... Én is 4hótól kezdtem a hozzátáplálást, de szinte napra pontosan betartottam a táblázatot :) Kicsit bogaras vagyok tudom, de nem kell napra pontosan, ha nem vagy félős, de azért várj még vele picit! :)

2013. febr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszod . Korán kezdtem igen tápszeres a babám és nagyon sokszor nem volt kaki és védő néni mondta , hogy almát nyugodtan adhatok neki csak hát az almával szó szerint leköpött de ha tettem hozzá mondjuk egy pici banánt már tetszett neki. Az óta nincsenek kaki problémák sem de annyira tetszettek neki ezek és az óta bizony délelőtt 11 körül nem hajlandó a tápszert megenni. Huncut 1 gyerek :).
2013. febr. 16. 20:12
 3/4 anonim ***** válasza:

tudja mi a jó! Az én lányom is, ahogy kapott mást is tápin kívül, jobban csúszott a szilárd! Most 1 éves, már nem is nagyon issza az estét leszámítva :)

Egyébként kérdezz rá, h miket adhatsz a védőnőtől... :)

első voltam!

2013. febr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ő azt mondta hogy amiket eddig kapott már nyugodtan adhatom neki. Egyébként nagyon erős fiú és nagy étvágya van . Tápit is 150ml nappal 210 éjjel. Hát a banánon kívül minden saját termés nincs permetezve meg semmi vegyszert nem látott soha. :)
2013. febr. 16. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!