Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A joghurtot a hűtőből adhatom,...

A joghurtot a hűtőből adhatom, vagy mennyivel előtte vegyem ki mielőtt adom?

Figyelt kérdés
Gondolom melegíteni nem lehet. most kap először a babám.
2013. jún. 3. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Én kb 1-2 órával korábban kiveszem a hűtőből, akkor biztos átmelegszik. De volt olyan is, hogy elfelejtettem kivenni, akkor adtam hozzá jó sok gyümölcsöt, és pár kanál joghurtot, és úgy nem volt túl hideg már, jóízűen megette úgy is :)
2013. jún. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon hideg én pár mp-re beteszem a mikróba. Csak vedd ki a dobozból, mert elolvad :)
2013. jún. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. jún. 3. 15:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Be rakom a mikróba, 15-20 mp-re és még így is hideg marad. Kis tálkába átöntve persze :-)
2013. jún. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem melegítsd meg picit a mikróban, én úgy szoktam. De én legtöbbször humana babapudingot vagy joghurtot adok a kislányomnak, azt nem kell bontás előtt hűteni és így szoba hőmérsékletű :)
2013. jún. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!