Máris keményet kakil?

Figyelt kérdés
5 honapos lesz a kislányom, már eszeget gyümolcsöt, meg iszik gyümölcslevet, meg eszik esti szopi helyett tejpépet vagy rizspépet. az étkezések napközben kizárólag szopi. Ma egy egész kaki volt a peluban ez nem baj?
2013. jún. 17. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem baj, ez normális. Vannak gyümölcsök, amik jobban fogják a székletet. Az én babám is néha keményet, néha folyósabbat kakil. 7 hónapos
2013. jún. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Olvass utána jobban, miket adhatsz neki. 5 hónaposan még elég kevés dolgot. Tehéntejet biztos nem. De hozzátáplálásnál a sűrű tejbedara állag normális.
2013. jún. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így normális, több rostot juttat a szervezetébe, meg egyéb olyan anyagokat, amiket nem tud megemészteni...ezt már csak abból is gondolom, hogy mikor a lányommal elkezdtük a hozzátáplálást, a sütőtök és az őszibarack is lényegében úgy távozott belőle, mintha mi sem történt volna odabenn :)


Úgyhogy nyugi :)

2013. jún. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt. 6 hónapos koráig csak szopott, okkersárga, híg volt a széklete, és azonnal bogyós lett, ahogy elkezdtem hozzátáplálni. Ez a normális szerintem, de vedd figyelembe, hogy ahogy mi felnőttek, a babák is mások. Van ,aki ilyet, van aki olyat, van, aki napi kétszer, van, aki egy héten egyszer, és folyadéktól, ételtől is függ. Ha van széklete, az nem baj, csak, ha sötét, fekete színű, vagy megállás nélkül f*sik, vagy, ha 3-4 napon túl nincs semmi, akkor az már aggódós.
2013. jún. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!