Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Lehet úgy kiváltani 5-6 hós...

Lehet úgy kiváltani 5-6 hós babánál egy étkezést, hogy ha itthon leszünk egész nap a tízórit váltom ki, akkor kap gyümit vagy főzeléket, de ha elmegyünk valahova épp du. Akkor ott az uzsonnait?

Figyelt kérdés
Csak 1 étkezést akarok kiváltani,tejem van elég,de van,hogy pont délután megyünk el,ott nem hajlandó szopzni. Fel lehet néha cserélni?Tízóraira akarom főzelékkel is kóstoltatni,mert még nem célom,hogy az ebédet is kiváltsam,majd 1-2 hónapra rá,különíteném el,hogy tízóraira gyümi,ebédre főzelék.

#5 hónapos #6 hónapos #ételek kiváltása
2013. júl. 2. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikor kezdted a hozzátáplálást? 4 hónaposan? Mert akkor kb. most válthatod ki az egyik étkezést. Ha még csak most kezded kóstoltatni, akkor ezzel még várni kell.
2013. júl. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, cseréld fel nyugodtan, ha éppen úgy alakul.
2013. júl. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
4 hósan kezdtem de csak kóstoltatom gyümivel, most 4,5 hósan kb. fél adagot eszik. Mivel van tejem,nem akarom elsietni.
2013. júl. 2. 12:26
 4/6 A kérdező kommentje:
Vagy 6 hós korái csak kóstoltassam gyümivel,zöldséggel utána kezdjem kiváltani a tízórait,majd az ebédet fokozatosan?
2013. júl. 2. 12:28
 5/6 anonim ***** válasza:

En is 4 honaposan kezdtem el a hozzataplalast. Szinten anyatejes baba. Most 6 honapos, 2 etkezes helyel-kozzel kivaltva. Reggel tej, tizorai gabonapep (vagy tejpep) gyumolccsel, ebed tej, uzsi fozelek, vacsi tej. Amikor egyet valtottam ki en az ebeddel kezdtem (igy kell vagy sem, nekem is bejott) mivel reggel/delelott volt tej. Majd ezutan termelodott megint annyi, hogy uzsonnara/vacsorara legyen.


Nyaralas alatt borult minden. Akkor ugy etettem, ahogy epp a helyzet adta. Nem volt gond belole. Tehat siman lehet egyszer tizorai, maskor uzsonna.

2013. júl. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez jön magától, majd látni fogod rajta, hogy mennyi kajcsi kell a tejen kívül neki. Felcserélheted a tízórait az uzsival, csak azonos tàlkából azonos kanállal kapja, hogy meglegyen a biztonságérzete.
2013. júl. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!