Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Karfiolos rizst vagy a brokkol...

Karfiolos rizst vagy a brokkolis rizst hogyan készítitek a babátoknak?

Figyelt kérdés

Egybe lehet főzni, vagy külön készítitek, ha egyben teszitek fel főzni, akkor egyszerre beletehetem mindkettő hozzávalót, vagy az egyiknek több főzési idő kell?

8 hónaposom kaphatja már, ugye?


2013. júl. 25. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kaphatja. Nálunk a brokkoli az első zöldségek között volt, imádta a fiam. Karfiolt mondjuk én is csak 8-9 hónapos korában adtam, de csak mert valahogy mindig elfelejtettem, hogy azt is lehetne adni. Én külön főztem a zöldséget a krumplival és külön a rizst.
2013. júl. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A rizst 4 hónapos kortól kaphatja,a brokkolit és karfiolt csak később,7-8 hónapos kortól. Külön főztem meg,mert mindig úgy csináltam kaját a kicsinek,amiből magunknak is főztem. Pl brokkoli levest főztem,sült hús-rizzsel a második,a rizst megfőztem rendesen csak só nélkül,vettem ki a kicsinek,a többit sóztam. Ahhoz tettem a brokkolit-krumplit + víz az állagnak
2013. júl. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi kérdező, hogy offolok picit (lehet talán téged is érdekel), de bármilyen rizst lehet főzni a babának? Vagy csak valamilyen speciális hántolatlan nemtudom milyet? :D
2013. júl. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Semmilyen "speckó" rizst nem használunk,sima bármely boltban található "A" és "B" minőségű fehér rizst használunk.
2013. júl. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!!
2013. júl. 26. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!