Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 3 honapos babámnak adhatok...

3 honapos babámnak adhatok tápszeren kivül mást is enni?

Figyelt kérdés
1hete alig eszik, kb. 300-400 ml-t iszik meg naponta, eddig gond nélkül bevágta a 800-at is. arra gondoltam,h adnék neki almalevet, reszelt almát pár kanállal. Mi a véleményetek, illetve tapasztalatotok? egyébként jo kedélyű, valószínűtlennek tartom, h beteg lenne. jo sulyban is van, több, mint 6 kg, pedig még csak most töltötte a 3 honapot.
2013. júl. 30. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem a meleg miatt nem evett. (Mindenképpen itasd!)

Én 6 hónapos kor alatt nem adnék semmit, de itt sokan adnának.

2013. júl. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Inni iszik sokat. én is ráfogtam a melegre, de ma már azért távolról nem volt olyan hőség és akkor sem akar enni...
2013. júl. 30. 21:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Legkorábban 4 hónapos korban lehet elkezdeni a hozzátáplálást. Majd eldöntöd, hogy betartod-e.
2013. júl. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Itt a gyakorin is olvashatsz mostanában hasonló kérdéseket.

A meleg miatt esznek kevesebbet a babák, mint ahogyan a legtöbb felnőtt is, emiatt nem kell hozzátáplálni (pláne nem 3 hónaposan).

2013. júl. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne adj neki!

Viszont vizet adj neki sokat!

Az enyém sem eszik napok óta, 15 hónapos de csak a paradicsomot hajlandó megenni amióta meleg van. Ráadásul most még front is van. Hagyd békén, ne méregesd majd eszik ha éhes lesz, most melege van szegénynek.

2013. júl. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az 1 hónapos babámmal voltam gasztroenterológusnál és ő azt mondta, hogy 3 hónapos kortól próbálkozzunk a hozzátáplálással és váltsuk fel a tápszert főzelékkel, természetesen csak fokozatosan. Szerintem érdemes lenne neked is felkeresned egyet ( ő egyébként gyerekorvos is) és tanácsot kérni tőle, biztosan jobban fogja tudni, mint mi :)

A 6 hónap a kizárólag anyatejesekre vonatkozik.

2013. aug. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!