Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 10 hónapos baba ehet paradicso...

10 hónapos baba ehet paradicsomos káposztát?

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 20:23
 1/9 gabszem ***** válasza:
háát a káposztával òvatosan!
2013. aug. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs gond. Ha a káposztát megfőzöd, és az első levet leöntöd róla, akkor a puffasztó hatást ki lehet küszöbölni.
2013. aug. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. aug. 14. 10:40
 4/9 anonim válasza:
100%

Óvatosan kipróbálod,és ha bírja...akkor hajrá!

Gyereke válogatja...

6-7 hónapos kortól mindent eszik a fiunk és semmi gond nem volt!

Szerintem minden gyerek más...

2013. aug. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Pép.

Még a pörköltet is eheti.

No, csak módjával.

2013. aug. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Ne óvjuk túl a babát!

A végén még Ő is allergiás lesz mindenre, hiszen steril környezetben nem fejlődik az immunrendszer.

És igazán itt, ebben a korban kezd igazán kifejlődni minden!

(agy = immunrendszer)

-Talán ezért allergiás sok ember a puszta GAZ pollenjére? -

2013. aug. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én azért inkább lennék óvatos, minek szenvedjen a pici, ha el lehet kerülni? Adj neki keveset, pl. 1/3 adagot, és nézd meg, lesz- e baja. Persze az első levet öntsd le.
2013. aug. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A húgom kislányát ennyi idősen már tésztával és pörkölttel etettem óvatosan.Azóta ha hozzánk jön eleszi előlem. :)
2013. aug. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért ne ehetne? Semmi allergén vagy káros nincs benne. DE mint ahogy mindent, ezt is fokozatosan kell bevezetni és ha bírja, akkor simán eheti.

Kislányom 10 hós korától nem volt hajlandó megenni a neki külön főzött ételt, csak és kizárólag azért őrjöngött, hogy az én tányéromból ehessen, amit mi ettünk a férjemmel. Elkezdtem úgy főzni, hogy ne legyen benne semmi olyan, amit még nem ehet (pl. főzeléket joghurttal, rakott zöldséget tejföl nélkül, gyümölcslevest cukor és tejszín nélkül csak banánnal édesítve stb) és nem csináltunk ügyet belőle.

Ennek köszönhetően mi is sokkal egészségesebben eszünk és a gyerek is boldog meg elégedett, hogy ugyanazt kapja, amit a nagyok.

2013. aug. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!