Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tudnátok nekem írni tízórai...

Tudnátok nekem írni tízórai és uzsonnna recept ötleteket 9 hós baba részére? Hány gramm szokott lenni? Ha gyümölcs, akkor ugyanazt a gyümölcsöt kapja aznap de. és du? Tesztek bele valamit? Ha igen, milyen arányban?

Figyelt kérdés
Van gyümölcs amit még nem ehet?

2013. aug. 22. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ehet epret, citrusféléket. Az én 10 hónaposom csak darabosat hajlandó enni... barackot, dinnyét,banánt kap,falatokban. Amig nem volt ez,addig tejpéppel,sinlaccal dusitottam. de gyakran joghurt a tizóraija,uzsira vajas kenyér pl.
2013. aug. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia az én lányom igaz már 10hónapos múlt, de imádja pl a vajas kenyeret szalámival uborkával vagy paprikával, vagy néha kap virslit. Gyümölcsből szoktam úgy hogy több félét teszek neki a tányérjára és egyedül azt eszi amelyik ízlik neki. Persze a végére üres lesz a tányér :-) (szerencsére imádja a gyümölcsöket és zöldségeket). Sajnos most már két hete szinte egyáltalán nem fogadja el a kanalát, mert jönnek a hátsófogai és nagyon be van dagadva szegénykém ínye, ezért most a joghurt és egyéb kanalaznivalók kimaradnak, de mindent megeszik főleg amit egyedül kézzel ehet :-D Pár hete pl nagyon szerette a tejpépet gyümölcsdarabokkal, vagy a joghurtot gyümölcsökkel :-)

Nekem amúgy azt mondta a védőnőm hogy nyugodtan ehet citrusféléket is csak keveset.(Mikor ezt kérdeztem kb 9hónapos volt) Szerintem ezeket már nyugodtan adhatod neki :-) Ja és én mindig mást adok délután, mint délelőtt.

2013. aug. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-es vagyok és epret, málnát tényleg nem ehet 1 éves kor előtt.
2013. aug. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!