Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Szissztok elég nagy marhaságot...

Weronwicca kérdése:

Szissztok elég nagy marhaságot csináltam! Németországban élünk, van ez a "konzerv" babakaja. Azt hiszem romlottat evett a baba. Baj van?

Figyelt kérdés
Van ez a milchbrei ami szerintem olyan tejbegríz szerű. Fel bontás utáni napon legkésőbb el kell fogyasztani. Bent felejtettem a hűtőben hátul úgy 5 napja felbontva,a férjem meg ma odaadta a 10 hónapos babának reggelire. Maradt egy kicsi megkóstoltam nem volt rossz íze de mégis. . Mit csináljak lesz baja? Kb fél órája ette még semmi baja.. úgy féltem. .
2013. okt. 6. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha hányni fog ,hasmenése ,vagy bármi tünete lesz azonnal menjetek orvoshoz! Szerintem lesz baja,ha nem érezted romlottnak!
2013. okt. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, nagy baja nem lesz, végül is nem mérget etettél vele, csak nem friss kaját. Legfeljebb lesz egy kis gyomorrontása.
2013. okt. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyosak vagytok! Huh kicsit meg is nyugodtam.. :) Már lassan egy órája ette, talán ha rosszul kéne lennie tőle akkor már lenne valami jele, ennyi idő alatt átérhetett már talán ha romlott.. azért nagyon figyelek rá ma
2013. okt. 6. 10:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet tőle hígabb széklete, de szerintem sem mérgezted meg... azért én adnék neki egy kis probiotikumot, mondjuk normaflore-t vagy ha kint nem ezen a néven fut is, de adnak a patikában valami ilyesmit.
2013. okt. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem semmi baja nem lesz! meglátod :)
2013. okt. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jól van! :) Megvolt a mai kaki, szilárd volt! :)) Hála isten :)))
2013. okt. 6. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!