Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hipp, Milupa egyeb tejpepek...

Hipp, Milupa egyeb tejpepek osszetevoinek listaja?

Figyelt kérdés
Kulfoldrol utazunk haza eloszor az 5 honapos kisfiammal, aki 1 hete mar fogyaszt szilard taplalekot. Szeretnelek megkerni Benneteket, hogy legyetek szivesek az altalatok hasznalt tejpep osszetevojenek a listajat begepelni, ha nem gond. Probaltam neten megkeresni, de nem talaltam meg a hipp oldalan sem. Az erdekelne peldaul, hogy a hipp oszibarack-sargabarack tejpepben van-e aroma vagy egyeb oda nem illo csalafintasag. Elsosorban sajat magam keszitem a babam ennivalojat, de vesz esetere vennek egy dobozt mig otthon vagyunk. Vagy ha nem megfelelo az ottani tejpep osszetetele, akkor innen vinnek. Illetve tudnatok arat mondani es hogy nektek melyik valt be a legjobban? Koszonom!

2013. okt. 23. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Milumil vaníliás tejberizspép 4+ : 34,4% rizsliszt, sovány tejpor, cukor, demineralizált savófehérje, növényi olaj (szójalecitint tartalmaz), élelmi rost (galakto-oligoszacharid, polifruktóz), 0,8% vanília, ásványi anyagok (ezt nem részletezem), vitaminok, vanillin aroma, maltodextrin, vanillin
2013. okt. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az én kisfiam már nem eszik ilyeneket, úgyhogy nem tudom begépelni.

annyiban talán tudok segíteni, hogy én a müllerben vettem a tejpépeket. ott a német dobozost árulják, itt csak a magyar matricát teszik rá.

2013. okt. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves elso!


Nagyon szepen koszonom, hogy vetted a faradtsagot es begepelted nekem. A cukron, a vanillinen es a maltodextrinen igen meglepodtem. Nagyon koszonom megegyszer.

2013. okt. 25. 08:24
 4/6 anonim ***** válasza:
a vanillin és maltodextrin szerintem az aroma összetevői közül vannak (írtam én is hasonló összetevő listákat) mert a maltodextrin általában "vivőanyag", teljesen ártalmatlan és mivel az utolsó a sorban, nagyon minimális, ezért gondolok aroma összetevőre. Első voltam :)
2013. okt. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt az összes termékük összetétele fent van:

[link]


meg itt is: [link]


Huhh, döbbenetes mi mindent beletesznek ezekbe a cuccokba. Én mondjuk nem etettem ilyeneket a gyerekekkel.

2013. okt. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolso valaszolo! Nagyon szepen koszonom, ez nagyon hasznos. Pont ilyesmi oldalt kerestem en is.

Ez a Humana, amit belinkeltel amugy fenyevekkel jobb a Nestle termekeknel. Az a legalja.

Ezeknek az urhajos szuperpempo poroknak en sem ajanlom a fogyasztasat ha van jobb alternativa, csak ha megyunk nyaralni es nem lesz a kornyekunkon fozesi lehetoseg, gondoltam veszek egyet. De lehet, hogy inkabb maradok az almanal/avokadonal osszetorve. A tanulsag egyebkent az, hogy a nemet es a norveg tejpepek jobb minosegueknek tunnek, nem tesznek bele annyi szemetet/cukrot (vagy csak nem irjak ra).

2013. okt. 27. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!