Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Most lesz aktuális a csirkehus...

Most lesz aktuális a csirkehusi bevezetése, hogyan kell elkészíteni?

Figyelt kérdés
külön párolóedényünk nincs, eddig mindent vízben főztem. de a húst gondolom nem úgy kell. olajat még nem adtam. 6 hónapos
2013. nov. 11. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
icipici olajon vagy vajon megparolva nem lesz semmi baja, vagy siman kis fokhagymaval bekenni es sütöben foliaban, vagy anelkül, kis fött krumplival, repaval, vizzel (tapszerrel) összeturmixolva nagyon fini :)
2013. nov. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
esetleg huslevesböl kimenteni (ha csinalsz huslevest sok sok zöldseggel, so nelkül nyugodtan mehet bele csirkemell es utana szinten a levesben fött zöldsegekkel emg kis level összeturmixolni)
2013. nov. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én vízben főztem annak ellenére, hogy van párolónk. Kevés zöldséget tettem mellé, de semmi fűszert (sót sem). Mikor elkészült felkockáztam, és kis adagokra bontva fagyasztottam. Ez került a főzelékbe.
2013. nov. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
7 hónapos kortól adható a csirkehús. Sótlan vízben kell megfőzni, majd a főzővíz egy részével turmixolni. Én több adagot szoktam készíteni és jégkockatartóban lefagyasztom. Kezdetben 1-1 kockát, később 2-t adtam a zöldségekhez.
2013. nov. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
most jutott eszembe hogy van hotpen sütőnk, csak nem használjuk, abba elvileg lehet párolni. nekem a védőnő azt mondta mehet a csirke már 6 hósan is (1 hónapja kezdtem a hozzátáplálást)
2013. nov. 11. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!