Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti adtok bébiételt a babátokna...

Ti adtok bébiételt a babátoknak? És mi a különbség a Hipp és a Kecskeméti között?

Figyelt kérdés
Azt látom, hogy az összetételben van, de az alapanyagok minőségében is van különbség?
2013. dec. 2. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
1 éves koráig adtam, utána már nem fogadta el. Szerintem a Hipp a legjobb, de a Kecskeméti is teljesen jó (ha jól tudom azt is a Hipp gyártja, de nem biztos). A fiam főleg Hippet evett, de mi kaptuk egy ismerőstől.
2013. dec. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az árában van a legnagyonn külömbség.az egyik 250 a másik 700 ft..
2013. dec. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
én nem szeretem a hipp-et mert hozzáadott cukrot tartalmaz
2013. dec. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Hipp-ben hol van hozzáadott cukor? Már sokfélét vettem és még egyikben sem láttam. Vagy van Hipp-ből olyan ami nem bio? Amúgy kb. 100 Ft az árkülönbség bár aatól is függ hol veszed. Kecskemétit átlag 250-300 körül szoktam látni, Hipp-et átlag 360-430 között. De a legjobb ha te magad főzöl:)
2013. dec. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A különbség az, hogy a Hipp magyar, és sztem. talán jobb ízű 1 fokkal
2013. dec. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha megnézed az összetevőket, látni fogod, hogy igen, van hozzáadott cukor valóban a Hippben, de egyébként a Kecskemétiben is. a Szentkirályiban nincs
2013. dec. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amit én veszek Hippet, azon csak annyi van h természetesen előforduló cukrokat tartalmaz. Magyarul olyan cukrot, ami alapból benne van a gyümölcsben. Sehol se látom hogy rá lenne írva az összetevők közt külön hogy cukor. Amit ti vesztek arra más van írva? Van itthon mindenféle összehasonlítottam.
2013. dec. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mert egyikőtök bébiitalról beszél a másik meg bébiételről. és van a hippnek, kecskemétinek és egyébként a szentkirályinak is olyan amiben van hozzáadott cukor és olyan is amiben nincs. mondjuk sz összetevők figyelése azért nem hülyeség....
2013. dec. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kérdésben bébiétel szerepel, most megnéztem és én se látom hogy lenne benne hozzáadott cukor. Aki szerint van, légyszi töltsön fel képet a bébiételről, hogy hol, mert én nem látom.
2013. dec. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!