Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Gyönyörűen evő babámmal mi lett?

Gyönyörűen evő babámmal mi lett?

Figyelt kérdés

lassan betöltjük a 18 hónapot és eddig a nagyon jól evő babámból, kb. 1 hónapja rossz evő baba lett.

Miért nem akar mostanában enni? Se a leves se második, próbáltam csak az egyiket, csak a másikat mégse eszik sokat.

1 éves kora körül evett 350-400 g-okat, most örülök ha 200g-ot megeszik ebédre. Próbáltam, hogy kevesebb reggelit kap (azt se eszi úgy mint régen), de ez is hiába.

Egyedül amiből képes megenni újra a régi mennyiséget az a sütőtök, de hát mégse adhatok neki mindennap ugyanazt.

Valami ötletetek van, hogy mit csináljak, hogy visszatérjen az én jól evő babám?


2013. dec. 12. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban( és elég nagy ltszámu klubról van szó)!

Semmit nem tudsz csinálni. A legrosszabb, ha erölteted, játszol vele, és napi problémát csinálsz belőle.

Egyen, amennyit eszik, nem fog éhen halni. Lesznek jobb és rosszabb időszakok.

Ha gyanú van betegségre, vagy vashiányra, akkor labor, de amúgy nincs teendő. Most tudod nagyon elrontani az étkezésinszokásait azzal, ha mondjuk csak a kedvenceket adod neki, csak hogy egyen.

Annyit eszik, amennyit eszik, ne csinálj nagy felhajtást körülötte.

Esetleg Béres csepp, ügyis megfázós időszak van.

2013. dec. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szintén zenész. Másfél éves koráig napi 4-5 normális adag kaja ment le naponta. Reggeli, tízórai, stb. Most meg örülök ha eszik egy nap valamit. Se hús, se zöldség, se gyümölcs. Kínlódok, őt meg nem érdekli a kaja. Jó húsban van, nem beteges, nem fehér, tele van energiával, vitamint szed. Nem tudom, hogy mivel működik. Azt sem tudom, mit csináljak neki, ha 3 féle kaja van, jó eséllyel akkor sem tud választani.
2013. dec. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!