Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Szoptatás mellett adhatok...

Szoptatás mellett adhatok tejitalt 8 hónapos kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Elég kevés már a tejem, és enni nem nagyon szeret, ha eszik is, akkor is csak keveset. Szerintetek adjam neki, vagy inkább próbáljak több babakaját megetetni vele?
2013. dec. 19. 16:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
legjobb lenne erröl a védönöt megkérdezni.
2013. dec. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
3%
A tejital gyakorlatilag tejipari hulladék. Inkább sima tejet.
2013. dec. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A védőnő annyit mondott, hogy adjak neki többet enni. A tej nem korai ennyi idősen?
2013. dec. 19. 16:16
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszoló. A Kérdező a gyerekeknek szánt tejitalról beszél, ha nem lett volna egyértelmű számodra. Kérdezd meg az orvost, Kérdező.
2013. dec. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4. vagyok. De, korai.
2013. dec. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen, a babáknak gyártott tejitalról kérdeztem, elnézést..
2013. dec. 19. 16:19
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit korai elkezdeni, mis i viszonylag hamarabb kezdtük 10 hósan de 8 hósan még én sem adtam volna neki.

A tejital miért lenne ipari hulladékból? Akkor a tápszer is abból van?


De a helyedben azért erőltetném jobban a rendes kaját. Miket eszik? Mennyit? LEhet nem ízlik neki amit csinálsz? Üvegeset próbáltatok az se megy?


Am egyik ismerősömnek a kisfia ilyen volt 9 hós körül kezdett el rendesen enni addig csak a cici kellett neki semmi más szinte. Nagyon ritkán evett rendesen. De ahogy mondja már most nincsenek gondok az étvágyával, januárban lesz 1 éves.

2013. dec. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor inkább tápszert adnék neki de az a baj akkor lehet mégkevesebbet fog enni....
2013. dec. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hú, hát rengeteg féle dolgot csinálok neki: főzelékek, üveges bébiétel, gyümölcs zabpehellyel, levesek, de csak max 5 falatot eszik meg. Banánból viszont megenne egy egészet is, dehát nem nőhet fel banánon...
2013. dec. 19. 16:42
 10/13 anonim ***** válasza:

Akkor kínáld neki sűrűbben az ételt nem baj ha pár falatot eszik meg csak. :) Ha meg csak a banánt enné akkor adjad neki nyugodtan. Próbáld neki belekeverni ételekbe a banánt. Pl túróba, almához. joghurthoz hátha úgy jobban enné.

Ezeket próbáltad így?

Súlyra nem csökken?

2013. dec. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!