Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Korpovit kekszet lehet adni...

Korpovit kekszet lehet adni egy fél éves babának?

Figyelt kérdés

2014. jan. 3. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem túl ekmény neki. nem málik szét a nyáltól rágni meg még nem tud.
2014. jan. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Reszelve gondoltam a gyümölcsbe. Mert vettem hipp babakekszet, aminek a második összetevője a cukor. Nem vagyok bio anyuka, sem cukor ellenes, de a háztartási kekszet pont a cukor miatt nem javasolják.
2014. jan. 3. 10:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem adnék cukros dolgot a babának de vannak pl nagyon jó babapiskóta receptek amit te csinálsz otthon olyan alapanyagból amit szeretnél. Na meg vannak természetes édesitöszerrel édesitett kekszek is, bio boltokban diabetikus termékek között megtalálod,, nagyon finaomak ahhoz képest hogy teljeskiörlésű lizsztböl és temrészetes édesitöszerrel vannak csinálva. Sokszor sparban is lehet kapni.
2014. jan. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudnál esetleg küldeni nekem receptet?
2014. jan. 3. 11:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Az almás Hipp babakekszben nincs cukor, a simában van. Korpovitot nem adnék neki, mert szezámmag is van benne, az még allergizálhat.

Van a Detkinek egy "Cukor stop" nevezetű korpás háztartási keksze, azt is kipróbálhatod. Nekem az almás Hippet meg a natúr kölesgolyót és bulátát imádták, s a mai napig imádják a gyerekeim.

Lehet kapni egyébként nagyobb bevásárlóközpontokban vagy a DM-ben kifejezetten babáknak való jól oldódó, adalékmentes gabonapelyheket, ezek is jók gyümivel keverve.

2014. jan. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, 6 honapos babanak en meg nem adnek, bar attol fugg, mikor kezdted el a hozzataplalast. Ha most, akkor meg nem. Lehet kapni kulonbozo pelyheket pl. zabpehely, en ezt szoktam pici vizzel puhara fozni es ehhez adom a gyumolcsoket. Eleve edeskes az ize, az enyeim nagyon szeretik. 6 honapos kortol buza, zab, rizs es kukorica pehely adhato. Jo kostolgatast.
2014. jan. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!