Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan kell a Milumil Junior...

Hogyan kell a Milumil Junior tejet egy anyatejes baba számára adni? Lehet bele kakaóport tenni, ha igen milyet, mennyit? Vagy jobb banános? Milyen cumisüveget használjak neki, ami jó egy egy évesnek?

Figyelt kérdés
Jövő hónap közepén lesz 1 éves a babám.Tápszert eddig csak főzelékbe kapott még pár hónapja,talán kétszer..,natúran nem igazán ittam meg. Reggel felébredéskor,és lefekvés előtt fürcsi után még szopizik,és éjszaka ha felkel,megszoptatom,de sokszor még kétszer is felkelek hozzá,és van,hogy fél óráig ott ülök. Lehet,hogy a foga miatt is,lehet,hogy megszokás is,de mindenesetre szeretnék neki vacsi után adni pluszba egy kis tejfélét,mert lehet,hogy jobban eltelne a pocija is. Tejpépet szokott kapni,de sokszor vacsira főzeléket kap.

2014. jan. 28. 14:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Én Nuk-os csőrös pohárból adom, kakaót még nem próbáltam, mert a naturt is szereti a fiam.
2014. febr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!