Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Növény alapú sajtot lehet...

Növény alapú sajtot lehet adni a babának 1 éves kor alatt?

Figyelt kérdés
2014. febr. 9. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A sajt tejből készül. A növény alapú sajt nem sajt, hanem étkezési hulladék. Képzeld el, hogy a folyékony növényi olajba mennyi adalékanyagot kell keverni, hogy szilárd állagú sajtszerűség legyen a végeredmény.
2014. febr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy éves kor alatt Turi n szabad adni, de még utánna sem. Én mint felnőtt sem eszem meg, undorító vacak, a legrosszabb amit adhatsz a gyermekednek. A gumicukor és a kóla is egészségesebb a növényi sajtnál!
2014. febr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazi sajtot is lehet 1 éves kor alatt. Én 8,5 hónaposan vezettem be a tejtermékeket, túróval, és sajttal. Jó minőségű trappistával.

Növényi eredetű "sajt"-ot nem adnék a gyereknek, még margarint sem kap. Az 1-es jól leírta, miért.

2014. febr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat amúgy itthon csinálom úgy hogy tudom mi van benne.
2014. febr. 10. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!