Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mi történne ha 1 héten át...

Mi történne ha 1 héten át minden nap 2 alkalommal legalább almát és banánt vegyítve adnék 5 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés

2014. febr. 12. 07:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Először csak egy félét adj, és csak kóstoltass egyszer egy nap. Naponta növelheted az adagot (1 kanál, 3, stb). Következő héten mehet a másik gyümi. Ha kétfélét adsz és vmelyiket nem szereti nem fogod tudni melyik az, és amúgy elég egy új íz elsőre.
2014. febr. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Már kóstoltattam már vele szereti nem allergiás rá, de nem fájdul meg a hasa ha 1 hétig ugyanazt eszi tápszer mellé?
2014. febr. 12. 08:20
 3/15 anonim ***** válasza:
Amilyen kicsit eszik belőle nem gondolom, h fájna neki. Ki kell tapasztalni, minden baba más.
2014. febr. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ha mondjuk megeszik belőle 60 ml-nyi mennyiséget.

Pl ha a cumis üvegbe mérnénk ki a mennyiséget persze nem abba adva neki mert elég sűrű.

Az sok egy 5 hós babának?

Főleg ha ilyen sokáig kapna 1 fajtát?

Almát banánnak.

2014. febr. 12. 08:28
 5/15 A kérdező kommentje:
Almát banánnal.
2014. febr. 12. 08:28
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ezt ennyire kimatekozni, lényeg, h fokozatosan vezesd be a kajákat. Amennyit elfogad annyit adj. Nem fog betolni 1 egész almát elsőre:-)
2014. febr. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Már fél közepes almákat eszik meg.
2014. febr. 12. 09:36
 8/15 anonim ***** válasza:

5 hónaposan az én babám már simán megevett egy almát tízóraira (egy közepes méretűt). Ilyenkor már nem adtam mellé neki tápszert.

Miért gondolod hogy fájna a hasa ha ugyanazt enné? szerintem maximum megunná. Ha eddig nem vetted észre, hogy fáj a pocakja, akkor akkor sem fog, ha több napon át ezt eszi. Bár szerintem jobb ha próbálsz kicsit változatosabb lenni.

2014. febr. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Tica0121 ***** válasza:
Semmi nem történik, ha ugyanazt adod neki egy hétig.... gondolom az érdekel, hogy utánna nem fogja-e megutálni, vagy nem csömörlik-e meg tőle... nem fog. Lehet lepontozni nyugodtan, de ha az van otthol, vagy éppen azt eszi szívesen, akkor adj neki azt. Az én kicsimnek is volt 2 hét, amikor csak banánt-banánnal volt hajlandó enni....
2014. febr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

A széklete az olyan hogy naponta 2-3 alkalommal is van és hol híg hol kemény.

Szerintem ha eszik valami gyümölcsöt akkor keményebb ha pedig csak tápszert iszik akkor híg.

Nem lehet hogy ez csikarja?

Tápszert már alig akarja megenni sokszor elég neki a 30 ml is.

Valamikor meg a 180 ml is megissza.

Azt vettem észre néha jobban kívánja a kanalas ételt mint a cumisüvegből.

Szerintetek ki lehetne vele már próbáltatni a csűcsös poharat?

2014. febr. 12. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!