Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mi a véleményetek a Babymoov...

Dittis kérdése:

Mi a véleményetek a Babymoov Bébédelice 5 funkciós robotgépről? Megéri megvenni? Használta már valaki?

Figyelt kérdés

2014. febr. 13. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Felesleges

Egy botmixer bőven megteszi!

2014. febr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először azt akartam írni, mint az első válaszoló.

Közben elolvastam az adatait. Szerintem szuper kis masina, ha lett volna ilyesmire pénzem, akkor megvettem volna. Mi vettünk egy konyhai multifunkcionálisat, ezzel egy időben megszabadultunk két másik géptől. De egy ilyennel fél óra alatt meglennél a pépekkel, s még a mosogatnivaló is kevesebb lenne.

2014. febr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szuper! Rengeteg mindent tud! Én imádtam. De már nincs rá szükség, mert 15 hónapos a babám...ideje eladni :-(
2014. okt. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!