Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mivel folytassuk? Hozzataplala...

Mivel folytassuk? Hozzataplalas 5 honapos anyatejes babanal!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kisfiam 5 honapos. 1 honapja mar eszik zoldseges, gyumolcsos bebieteleket. Ettunk mar: almat, kortet, oszibarackot, banant, edes krumplit, repat, sutotokot.

Del koruli etkezest mar ki is valtottuk.

Mivel es hogyan folytassuk?


2014. febr. 25. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Igazából még el sem kellett volna kezdenetek..........
2014. febr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha a kerdesre nem tudsz valaszolni akkor ne farazd magad! Az okoskodasodbol nem kertem! ;)
2014. febr. 25. 18:09
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

de most komolyan...mivel folytasd? szerinted csak az én véleményem, hogy korán kezdted? Miért nem kérdezed meg a védőnődet, vagy a gyerekorvost, hogy ők mit javasolnak? Őket is elküldöd majd a hűsbe, ha megmondják, hogy elsietted??

Ha pedig a kérdésedre válaszolok:

ha azt nézem, h már egy hónapja eszik, akkor nézd meg, mi van a hozzátáplálási táblázatban a 7 hós babáknál, és add neki, ha jónak látod.

2014. febr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A gyermekorvosunk tanacsara kezdtuk el!
2014. febr. 25. 18:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mi oka volt? Mert ha jobban belegondolok, asszem ismerek valakit,a kinek a napokban szintén ezt mondta a doki.
2014. febr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem volt kulonosebb oka. Azt mondta 4 honaposan nyugodttan elkezdhetunk kostolgatni. A kisfiam nagyon szeret enni es 2 het utan a kostolgatasbol egesz adagos eves lett mert allandoan sirt a baba etelert.
2014. febr. 25. 18:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem kezdtem volna még el, de Te tudod...! Igazából a tízórai gyümölcsre való kiváltásával szoktak, érdemes kezdeni.Majd ebédre zöldségből készült főzelékek következnek, majd később húsos főzelékek.Ha ezt is kiváltottátok jöhet az uzsonna.Én nem haladtam ilyen gyorsan mint Te, úgyhogy mire én oda jutottam már lehetett savanyított tejtermékeket is adni. Ha ilyen gyorsan megy nálatok a hozzátáplálás, azért nézegesd meg a táblázatokat, hogy milyen korban miket lehet adni.Sok sikert!
2014. febr. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!