Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 4,5 hónapos babám 5. nap után...

4,5 hónapos babám 5. nap után sem tudja megenni a tejpépet. Próbálkozzak még? Sütőtököt adhatok lassan neki? Barackot nem adhatok, almától félek.

Figyelt kérdés

barackot a refluxa miatt nem lehet egyelőre. Almát lehetne, de így is szorulásos, hát nem tudom.

Sütötók lenne a soron következő.



2014. márc. 12. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Adj sütőtököt.De amúgy nem kötelező gyümölccsel kezdeni,adhatsz krumplit,répát is.

Nem erőltetném a tejpépet,főleg ha szoptatsz!

2014. márc. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sütőtök simán mehet! és zöldségek is! És itt van a többi (letölthető táblázatot keress!)


[link]

2014. márc. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen nektek a válaszokat.
2014. márc. 12. 15:06
 4/5 lcs ***** válasza:
nekem sem ette meg a fiam a pépet, pont olyan 5 hónapos kora elején kóstoltattam vele, aztán hagytam, és utána kb egy hónap múlva próbáltam újra a pépet, akkor meg úgy megette, mint a szél :)) úh szerintem próbáld később újra, amikor már több mindent kóstolt előtte :) répa is tud szorulást okozni, szerintem azzal óvatosan bánj :)
2014. márc. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
okés, köszi a tippet
2014. márc. 12. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!