Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Milyen ételeket adtok 5hónapos...

Milyen ételeket adtok 5hónapos babátoknak?

Figyelt kérdés
Bébikaját (zöldséges, gyümölcsös, húsos) spenóton kívül mindent megeszik, sütőtököt is, de a főtt krumplit, és répát azt már nem. Ti mit adtok még babátoknak?(Már nagyon sokba kerül a táplálása, tisztába vagyok azzal is, h lehet én rontottam el, amikor bébiétellel kezdtem el etetni.)

2014. ápr. 5. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Fozik: spenot-krumpli-anyatej, salata-krumpli-anyatej, cukkini-repa-anyatej sutotok-repa-anyatej. Eddig. Ezeket tervezem mostanaban bevezetni: brokkoli, cekla, paradicsom.

Gyumi: alma, szilva, barack, banan.

Kezd el magad kesziteni! Tok egyszeru es tobb adagot keszithetsz egyszerrre!

2014. ápr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Banántól nem fújódik fel? Abból mennyit adhatok? Reggelire adhatom keksszel? Köszi a válaszod. :) A főzelékeket csinálhatom sima tejjel? Anyu azt mondta, h én (szintén tápszeres voltam)ekkor már csinált főzeléket,meg tejbedarát tejjel, meg elég sok mindent amire a "nagykönyv" azt írja, h csak később lehet.
2014. ápr. 5. 17:23
 3/3 anonim ***** válasza:
En nem mernem meg adni a sima tejet. Higithatod a fozole + sinemillel vagy tapszerrel. Ja, allitolag en is haztartasi kekszes tehentejen nottem fel, de szerintem nem veletlenul mondjak ma, h egy eves korig ne. Hat ez innentol a te dontesed. Banant meg nem adtan sokat, almapurebe tettem egy kb 3cm-es db-ot, villaval szetnyomkodtam. Nem puffasztotta.
2014. ápr. 6. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!