Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ki hány hónapos kortól kezdte...

Ki hány hónapos kortól kezdte el az ételek bevezetését a babájánál és mivel kezdte?

Figyelt kérdés
2014. máj. 15. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
6 hónaposan, anyatejes baba volt. Először kb. 1-2 hétig különböző ízű tejpépeket kapott, ezzel ki is váltottunk egy étkezést, ezután jöttek a gyümölcsök, és a zöldségek. Először az uzsit váltottuk ki, aztán ebéd, tízórai, reggeli, és végül a vacsit.
2014. máj. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tápszeres volt a fiam, 4 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást. Először reszelt almát kapott, utána barackot turmixoltam. Ő nagyon jó evő a mai napig (2 éves), úgyhogy az első érkezést gyakorlatilag 1,5 hét alatt kiváltottuk, a többit egyik napról a másikra.
2014. máj. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Julie S ***** válasza:
Anyatejes baba es reszelt almaval es kortevel kezdtunk 5,5 honaposan. De akkor meg csak azert, mert erdekelte es szivesen kostolgatta, szoval nem volt komoly mennyiseg. Aztan komolyabban 6 honaposan. Alma, korte, sutotok, sargarepa voltak az elso hetekben.
2014. máj. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Anyatejes baba 5 hósan kezdtem, gyümölcspéppel tízóraira.
2014. máj. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 héttel a 6. hónapforduló előtt kezdtük, csökkenni kezdett a tej és inkább ez, mint most tápszer, tök feleslegesnek éreztem. SZépen evett, érdekelte a téma :) almával kezdtük, aztán krumpli, répa.
2014. máj. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6 honaposan, anyatejes baba mindketto. Elsonel bebitokkel, utana oszibarackkal kezdtem. Masodiknal repa es krumpli, majd banan, stb.
2014. máj. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5 hónaposan almalével, majd reszelt almával. Persze ekkor még csak kis mennyiséget evett belőle.
2014. máj. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!