Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Laktózmentes tejet fel kell...

Laktózmentes tejet fel kell forralni 16 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Tehén tejet tudom,hogy fel kell forralni.Még azt nem akarom,ugyhogy megpróbálkoznánk a laktózmentessel.Kakaót szeretnénk neki,van kifejezetten baba kakaópor vagy jó a nesquik is?
2014. máj. 21. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Tehéntejet sem kell, csak a házit, úgyhogy szerintem a laktózmentest sem. Én Nesquik kakaót vagy Brumit adok.
2014. máj. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A bolti tejet nem kell felforralni, akár laktózmentes, akár nem. Amúgy miért akarsz laktózmentes tejet adni neki? Laktózérzékeny? Ha nem az, akkor teljesen mindegy melyiket adod neki. A laktózmentes sem kíméletesebb. Inkább a tejfehérje szokott problémát okozni, az meg a laktózmentesben is van.
2014. máj. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A védőnők és a háziorvos is mondta,hogy fel kell forralni.Legalább is a bolti tejet.Nem érzékeny tudomásunk szerint.De mivel a hugom tej érzékeny volt kiskorába,mondta,hogy megpróbálhatjuk a laktózmentes tejet.Csak ki akarjuk próbalni,hogy ízlik-e neki egyáltalán :)
2014. máj. 21. 14:11
 4/7 anonim ***** válasza:
A bolti tejet nem kell forralni, főleg nem egy 16 hónaposnak. Én kipróbálnám a rendes tejet, előbb-utóbb kapnia kell, hülyeség 3 éves korig várni vele.
2014. máj. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pont a boltit nem kell forralni, egy 16 hónaposnak meg aztán végképp.
2014. máj. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ki írta,hogy 3 éves koráig várni akarok?Én normális hangnemben kértem választ,nem pedig kioktatást!Ha elolvastátok volna a hugom kicsinek tejérzékeny volt,ezért mondta a GYEREKORVOS,hogy nem adjunk még neki!Csak 1,5 évesen!Köszönöm nektek Doktoroknak....
2014. máj. 21. 17:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is laktózérzékeny vagyok én is mindkét gyerekemnél laktózmentessel kezdtem. Pár hét után rendes tejjel próbálkoztam és amikor minden oké volt, csak azt kapták. Nem forraltam fel, csak az első gyereknél 2 hétig... :)
2014. máj. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!