Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Bolti dobozos rostos gyumolcsl...

Bolti dobozos rostos gyumolcslet lehet adni 9 honapos babanal vagy csak direkt bebi italt?

Figyelt kérdés
van kulonbseg arban azert gondoltam hogy mar a rendes gyumolcsle is jo lenne,vizet nem issza meg.
2014. jún. 12. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Én inkább házilag készített gyümölcslevet adnék neki, ezek a dobozosak tele vannak töménylelen mennyiségű hozzáadott cukorral :(
2014. jún. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
amit en keszitek 10 perc alatt bebarnul,besurusodik .azt egybol meg kell inni es van hogy nem fogadja el egybol.
2014. jún. 12. 15:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Barnulás ellen csepegtess hozzá kevés citromlevet, az megakadályozza az ixidációt.
2014. jún. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Elsősosorban itthon készítettem , ha nem, akkor 100%-osat vettem, drága de inkább azt, utolós volt a bébiital. Kb vettem összesen vagy 3-at a két gyereknek:)
2014. jún. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Én inkább a bébiital mellett szavaznék, azt adtam én is. A Müllerben vettem azt hiszem 7 decis kiszerelésben, és vízzel hígítva kapta a fiam.
2014. jún. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyan mondjátok már el, mi a fenéért lettem lepontozva, mert én friss gyümölcslevet adtam a gyerekemnek. Jesszus. Ezt magyarázza már el valaki!!!!!
2014. jún. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én egyszer vettem babáknak való gyümölcslevet, utána olvastam csak az összetevőket, hogy abban is van cukor :(

Úgyhogy inkább nem veszek többet (meg hát az ára miatt is)

Sima gyümölcslék közül is van olyan, amiben nincsen hozzáadott cukor, meg tartósítószer, ilyeneket nyugodtan adhatsz. Szomjoltásra jobb, ha felhígítod egy kicsit vízzel.

2014. jún. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50-50%-ban hígítsd vízzel, de valamennyire mindenképpen hígítsad. Nem jó a beleinek a tiszta bolti rostos ital. Az én gyerekem is otthonit kap, le szoktam szűrni, hiába barna, jobban szereti, mint bármelyik boltit és soha nem lesz piros a popója tőle, nem úgy, mint némely boltitól, hiába hígítottam. Sürgős esetben kap boltit, onnan tudom. A Hipp teás gyümölcs italai jók, azokat hígítani sem kell, viszont nagyon drágák :-(
2014. júl. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!