Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Húst hogy lehet adni 8 hónapos...

Húst hogy lehet adni 8 hónaposnak?

Figyelt kérdés
2014. jún. 25. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
főtt csirkemellet, maximum zöld fűszerrel, sótlanul, pürésítve, vagy ha már kint van legalább három foga, akkor apró darabokra vágva
2014. jún. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A csirkemell száraz,én nem adnám apró darabokban sem még ha 3 foga is lenne! Én mindenféle adható zöldséggel adtam,bár mi 5hónaposan kezdtük enni a csirkemellet,gondolom a tiéd anyatejes ha ilyen későn kezded neki adni :) megfőzől e jégkockatartó mérteű husit zöldséggel vagy almával és turmixolod. Egy teáskanál olajat tehetsz bele mert kell a vitaminok felsuívódásához.
2014. jún. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

*2 jégkockatartó

*felszívódásához

2.voltam

2014. jún. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

főtt húst kis darabokra széttépkedve.

De ha igényli nyugodtan megkóstoltathatod vele a saját tányérodon lévő sült husit is. :)

2014. jún. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen anyatejes, de sajna nem nagyon akar elfogadni nagyon semmit. Hátha a husi majd ízlik neki :)
2014. jún. 25. 17:03
 6/9 anonim ***** válasza:
8 hónapos? Én rendes húslevesból kiszedtem a husit,a zöldségeket egy pici levet,össze turmixoltam neki, és úgy ette mint aki sosem kapott még enni.Ilyen korban az enyém már mindent evett,persze mindent turmixolva!
2014. jún. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jönnek itt mindig néhányan azzal, hogy ha van 2-3-4 foga, jöhet a darabos. Nos, nem a foga számít, ugyanis azok a fogak mind metszőfogak. Ti metszőfoggal rágtok? Nem. Tehát nem ez dönti el, az ínyével is szétnyomja, HA érett a baba a rágásra.
2014. jún. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a főtt csirkemellet eleinte pici forralt vízzel pürésítettem, így krémszerű lett, ezt csak hozzákevertem a zöldséghez. Jégkockatartóba tettem az adagokat és be a fagyasztóba. Most 10 hónapos, 2-3 hónapja csirkecombot is ka, az szaftosabb, már nem teszek hozzá vizet, hanem úgy pépesítem csak, hogy mini darabokra essen.
2014. jún. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En 4-5 adag etelt fozok egyszerre, ezt 2-3 napra elosztva kapja meg. 8 honapos babamnak igy fozok: 2-3 fele zoldseget, egy fele hagymat (fok v voros), csirkemellet, keves olajat egy fazekban osszefozok, turmixolom. A fozeleket 220g-os adagokban (avent-es pohar) hutom.
2014. júl. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!