Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 4 hónapos, eddig csak anyateje...

Piroska és a farkas kérdése:

4 hónapos, eddig csak anyatejes babámmal mit/miket kezdjek kóstoltatni, ha az lenne a cél, h 5 hónapos korára 1 étkezést ki tudjunk váltani?

Figyelt kérdés
A tejem mindenféle praktika ellenére egyre kevesebb,és szeretném a tápszeres pótlást elkerülni.
2014. júl. 28. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Alma, őszibarack.
2014. júl. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alma, őszibarack, főtt répa, majd sütőtök, de az a lényeg, hogy fokozatosan vezesd be az új ételeket és csak akkor add neki a következőt, ha az előzővel minden rendben volt. Nem volt hasfájás tőle, allergiás reakció, ilyesmik. Később, ha már kóstolt mondjuk almát is meg répát is, akkor akár összekeverve is adhatod neki.
2014. júl. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a helyedben tápszereznék. Vagy tejpép, azokból is van ami 4 hós kortól adható. Hozzátáplálási táblázatban megtalálsz mindent ami kell. Milupás is van.
2014. júl. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ha újra kezdhetném várnék vele. Ugyanilyen okokból kezdtük mi is el, kis adagokkal nem is volt baj, de amikor többet evett akkor olyan hasgörcse lett hogy én leálltam vele. 6 hónaposan újra kezdtük, addig tápszer pótlást kapott, 2 hete táplálok hozzá és úgy néz ki hogy az ebédet lassan kiváltjuk. Semmi baja boldogan eszik. Próbáld meg de egyáltalán nem valószínű hogy 1 hónap alatt ki tudsz váltani étkezést. Még éretlen a bélrendszerük.
2014. júl. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! El fogom kezdeni nemsokára, de ha úgy tapasztalom, hogy még nem jó neki, akkor itt van a bontatlan tápszer a szekrényben, de azért teszek egy próbát. Ha engem örökölt, akkor 3 hónap alatt el kell jutnunk a Gyulai kolbászig...:) ( najó, igazából ez perszehogy nem cél, de én 7 hónaposan kóstoltam azt először.)
2014. júl. 29. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!